Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Sol Yanım Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

1

Sol Yanım dizisi tüm oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Yeni gelen oyuncular, giden oyuncular.

Star TV ekranlarında göreceğimiz Sol Yanım dizisi görünürde alışıldık hikaye ile karşımıza çıkıyor. Aşağıda oyuncu kadrosuna yer verdikten sonra konusu hakkında da bilgiler sunduk.

Deneyimli oyuncular ile onlara göre daha az deneyimli oyuncuları bir araya getiren Sol Yanım dizisi ile ilgili ayrıntılara yer verelim.

Not: Sol Yanım ne zaman? Yayın tarihi şu an için belli değildir. Yakın zamanda ilk bölüm tarihi ile karşınızda olacağız.

Genel Bilgiler
Tür:Drama, Romantik
Ülke:Türkiye
Kanal:Star TV
İlk Bölüm Tarihi:

Sol Yanım Oyuncu Kadrosu

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Özge Yağız
Tolga Mendi
Cemre Baysel
Emre Bey
Defne Samyeli
Cansel Elçin
Deniz Barut
Esra Bezen Bilgin
Seda Akman
Ecem Atalay
Tuğçe Açıkgöz
Murat Balcı
Feyza Civelek
Emre Dinler
Benian Dönmez
Demet Genç
Ayşe Kırca
Haydar Koyel
Yavuz Pekdiker
Taner Rumeli
Ergül Miray Şahin
Aleyna Şen
Celal Tak
Efe Taşdelen
Özgür Cem Tuğluk
Hasret Usneker
Oktay Çubuk

Sol Yanım Konusu

Sol Yanım dizisinin konusu aslına bakarsanız bilindik konuları ele alıyor. Bu sebeple izleyicisini şaşırtmayı ve olayları ele alış şekli ile izleyiciyi kendine bağlamayı başarır mı birlikte göreceğiz.

Zengin bir hayat sürdükten sonra bir anne ve kızı normal ve eskisine göre kat kat yoksul durumda bir mahallede yaşamaya başlar. Bu hayata alışmaya çalışırlar ve günlerini geçirmeye uğraşırlar.

Bu sırada Kutlusoy ailesinden Selim oldukça ağır hesaplar içerisinde sıkışıp kalmıştır. Aile sırları ve bir aşkın birbirine geçmiş düğümleri Selim’i boğmaktadır.

Bir konu halledildikten sonraki adımda birkaç sorun daha çıkmakta ve bu işin nereye gideceği tahmin edilemez duruma gelmekte.

Heyecan ve merak duygularını izleyicisine aşılamayı başarırsa uzun soluklu bir dizi olarak karşımıza çıkacaktır.


Fragman

Tanıtım videosu şu an için yayınlanmamıştır. Yeni oyuncuların gelmesi, çekimlerin devam etmesi ile yazımızı güncelleyecek ve tanıtım videosunu yerleştireceğiz.

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sol Yanım oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

1 YORUM

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz