Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Sol Yanım Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Sol Yanım dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Dizi için görevli olan yönetim kadrosunu sizlere tanıtmak istedik.

Star Tv ekranları için hazırlanan Sol Yanım dizisi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim kadrosu için kesinleşen isimler yer almakta.

Oyuncu kadrosunu sizlere sunmuştuk. Bir de arkaplanda çalışanların kimler olduğunu görmek isteyen dostlarımıza özet bilgiler hazırladık.

Sol Yanım Yönetmeni

Yönetmen koltuğundaki isim Serdar Gözelekli oldu. Kendisi 83′ doğumlu ve daha önce yardımcı yönetmenlik, yazarlık ve editörlük yapmıştır. Uzun süredir de yönetmen olarak görmekteyiz.

Yönetmeni olarak sunduğu projelerden bazılarına birlikte göz gezdirelim. En bilinen diziler arasında Afili Aşk ve Bizim Hikaye yer almaktadır. 2 dizi de oldukça sevilmiştir.

Daha birçok projesi bulunmakta ancak bu iki örnek Serdar Gözekli‘yi hatırlatmak için yeterli olacaktır.

Sol Yanım Yapımcısı

Yapımcı şirket BKM Film olarak karşımıza çıktı. Şirket bu isim ile şu ana kadar 2001 yılından bu yana 55 proje gerçekleştirdi. Kendini kanıtlamış başarılı bir yapım şirketi olduğunu biliyoruz.

Son yaptığı popüler projelerden birkaçını hatırlatım devam edeceğim. Bunların arasında: Hükümet Kadın, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Düğün Dernek gibi projeleri sunmuşlardı.

Sol Yanım yapımcısı Necati Akpınar oldu. Daha önce 112 projede yapımcı olarak yer almıştı. 95′ yılında Bir Demet Tiyatro ile yapımcılık hayatına başlayan Necati Akpınar‘ın elini attığı tüm projeleri sayamayız.

Bu sebeple son yıllardaki birkaç projesine göz atıp geçelim: Güldür Güldür Show, Jet Sosyete, Ramo ve Bartu Ben gibi projelerde yapımcı kimliği ile yer aldı.

Sol Yanım Senaristi

Senaryo tarafında Melis Civelek kalem tutan isim oldu. Bu noktada, dizi-film sektöründeki insanlar elbette Melis Civelek ismini tanımaktadır. Ancak okuyucularımıza hatırlatmak gerekebilir.

Bu sebeple Adını Feriha Koydum ve özellikle Yasak Elma dizisinde gösterdiği başarıları unutmamak gerek.

Tecrübeli isim şimdi de Sol Yanım dizisinin senaristi oldu. Kendisine ve tüm ekibe başarılar diliyoruz.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca aşağıda belirtebilirsiniz.

Bu arada Sol Yanım dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Sol Yanım Tam Oyuncu Listesi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz