Ana Sayfa Oyuncular Seksenler Hulusi Kimdir? İrfan Kangı Yaşı, Boyu

Seksenler Hulusi Kimdir? İrfan Kangı Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Seksenler dizisinde Seksenler Hulusi kimdir ve canlandıran Seksenler İrfan Kangı dizileri, İrfan Kangı nereli ve İrfan Kangı yaşı, İrfan Kangı boyu, İrfan Kangı burcu, İrfan Kangı eşi-sevgilisi gibi bilgileri sunduk! ve Sizlere (Hulusi) yani İrfan Kangı Resimleri ekledik

 

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

 

Seksenler Hulusi  (İrfan Kangı) Kimdir?

 

Canlandıran: İrfan Kangı
Yaşı: 9 Eylül 1976
Nereli: İstanbul
Kilosu: 80 kg
Boyu: 1.75 m
Sevgilisi, Eşi Aysun Zeren Kangı

 

Hulusi’nin şu an için nasıl bir karakter olacağı belli değildir. Ne iş yaptığı ya da dürüst mü, kötücül bir karakter mi şu anda belli değildir. Kendisi hakkında bilgi edindiğimizde derhal bu yazımıza karakteri betimlemek için geri döneceğiz.

 

Ancak karakteri oynayan İrfan Kangı’yı aşağıda verdiğimiz bilgiler sayesinde daha yakından tanıyabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

(Hulusi) İrfan Kangı kimdir?

9 Eylül 1976 İstanbul doğumludur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir. Üniversite hayatı ve sonrasında birçok tiyatro oyununa katılmıştır. Aysun Zeren Kangı ile evlidir. Bir de dünyalar tatlısı oğlu vardır.

 

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Tatlı Kaçıklar isimli 1996 yılında çekilen dizide elde etmiştir. Sonrasında birçok filmde yer almıştır. 2010 Harbi Define filmi ile başlayıp Recep İvedik 4 ve Dünyanın En Güzel Kokusu 1-2 diye devam etmiştir.

 

Sonrasında 2018 yılında Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Necati karakterine hayat vermişti. Çocuklar Duymasın dizisinde de Eray olarak görmüştük.

 

Son zamanlarda Seksenler dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hulusi rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

İrfan Kangı  Resimleri Galerisi

 

İrfan Kangı (Hulusi) Dizileri

  • Seksenler
  • Çocuklar Duymasın
  • Keşke Hiç Büyümeseydik
  • Tatlı Kaçıklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz