Ana Sayfa Gönül Dağı Gönül Dağı Zahide Kimdir? Ecem Özkaya Yaşı, Boyu

Gönül Dağı Zahide Kimdir? Ecem Özkaya Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Gönül Dağı dizisinde Zahide kimdir ve canlandıran Ecem Özkaya eşi, boyudizilerinereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Gönül Dağı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Gönül Dağı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Gönül Dağı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Gönül Dağı Zahide Kimdir?

Canlandıran:Ecem Özkaya
Yaşı:25 Temmuz 1988
Nereli:İstanbul
Kilosu:53 kg
Boyu:1.74 m
Sevgilisi, EşiMustafa Üstündağ

Taner’in ablasıdır. Taner’in uğraştığı şeyleri gördükçe eleştirir ve bu işin peşini bırakması gerektiğini, vaktini boşa harcadığı yönünde sözler söyler. 3 çocuğu vardır ve tek başına bu 3 çocuğa da bakabilecek güçte bir kadındır.

Taner’in vaktinin boşa gitmesini istemez. Özünde kötü niyetli değildir. Yalnızca Taner’in daha işe yar işlerle uğraşmasını istemektedir.

Ecem Özkaya kimdir?

25 Temmuz 1988 İstanbul doğumludur. Gerçek adı Ecem Nur Özkaya olarak bilinmektedir. Mustafa Üstündağ ile evlenmesinin ardından ismi Ecem Özkaya Üstündağ olmuştur.

Genel olarak bazı kuruluşlarda, ismi Ecem Özkaya olarak da geçmektedir. Bunların dışında lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü‘nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini İyi Uçuşlar dizisinde İdil rolü ile kazanmıştır. Daha sonrasında birçok yapımda yer aldı. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde 141 bölüm Biricik isimli rolü ile dikkatleri üzerine çekti.

Son zamanlarda Gönül Dağı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Zahide rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Ecem Özkaya Dizileri

  • Gönül Dağı
  • Her Yerde Sen
  • Can Kırıkları
  • Hayat Şarkısı
  • Zengin Kız Fakir Oğlan
  • İffet
  • Cümbür Cemaat Aile
  • Elvada Rumeli
  • İyi Uçuşlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz