Ana Sayfa Oyuncular Aşk mantık İntikam Çağla (Melisa Döngel)

Aşk mantık İntikam Çağla (Melisa Döngel)

melisa döngel kimdir
melisa döngel kimdir

Reyting rekorları kıran dizisinde Çağla karakterini Melisa Döngel canlandırıyor. FOX TV’de yayınlanmaya başlayan yaz dizisi olarak başlayan yayınlanmaya devam eden Aşk mantık intikam dizisinde reyting rekorları kırarken Çağla karakteri bir yandan seviliyor.

Melisa Döngel Kimdir ?

Daha 15 yaşındayken dizi sektörüne giren ve ilk deneyimi Arka Sokaklar dizisi ile birlikte canlandırdığı bir karakter ile Melisa Döngel kariyer basamağını başlatmış oldu. Ardından Hangimiz Sevmedik dizisi ile kariyerine devam etmiştir. Hangimiz Sevmedik dizisi 2016 yılında yayınlanan bir dizidir ve Sevtap karakterini canlandırmıştır.

Arka Sokaklar’da İsa Nil karakterini oynamıştır ve ardından bu küçük deneyimleriyle Bizim hikaye’de Deniz karakterini canlandırarak FOX TV’de çalışmaya başlamıştır. Ardından 2020 yılındaki sen çal kapımı yine FOX TV’de ve şu anda aşk mantık İntikam dizisinin kadrosuna dahil olup Çağla Yılmaz karakteri canlandırıyor. Uzun yıllardır FOX TV’de yer alan bir oyuncudur.

Ayrıca yardımcı oyuncu olarak yer aldığı dizilerde vardır. Bunlar ise şunlardır;

  • 2016 yılı Arka Sokaklar Nil karakteri
  • Hangimiz Sevmedik Sevda yardımcı karakter TRT 1
  • 2017/2018 Elif dizisi Süreyya karakteri 2019 Aşk Ağlatır Cemre Balaban karakteri

Ayrıca Sadakatsiz dizisinde Hicran karakterine konuk oyuncu olarak can vermiştir. 2021 yılı itibariyle de Sadakatsiz sonra bu dizisinde başrol olarak Çağla karakterini oynuyor. Sadakatsiz dizisindeki Hicran karakterine konuk oyuncu olarak canlandırması ile 2021 yılı itibariyle de Sadakatsiz sonra bu dizisinde başrolü olarak Çağla karakterine can vermektedir.

Melisa Döngel in yer aldığı dizi ve filmler nelerdir?

Güzel oyuncu Melisa Döngel 18 Eylül 1999 doğumlu oyuncudur. 176 boyundadır İstanbul’da doğan Melisa Döngel Osman Yağmurdereli sanat akademisinden eğitim almış ve ardından oyuncu olmuştur. ilk dizisi ile şu anki dizi arasında çok büyük farklar olsa da kısa zamanda çok büyük başarılar elde eden bir oyuncudur.

Güzel oyuncu Melisa Döngel in yer aldığı dizi filmler ise

  • 2017 ile 2019 arası Bizim Hikaye dizisi
  • 2020 yılı Sen çal kapımı Ceren karakteri
  • 2021 yılı Aşk Mantık İntikam dizisi Çağla karakteri

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz