Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Solend Coin Geleceği – SLND Coin Yorum 2021

Solend Coin Geleceği – SLND Coin Yorum 2021

Solend Nedir ?
Solend Nedir ?

AMM ve Getiri Toplayıcı’nın çarpıcı büyümesinden sonra, Solana’da yaklaşan para akışını yakalaması beklenen bir sonraki DeFi tabanlı kripto para faiz kazanç platformudur. Şu anda bu tür platformlara Party Parrot (Stablecoin borçlanma platformu) ve Port Finance (Solana’da Para Piyasası) gibi dikkat çeken bazı isimleri sıralayabiliriz. Bunun yanı sıra, Solend, geriye dönük programın duyurulmasından bu yana son zamanlarda çok fazla ilgi gören bir başka bir proje. Bu yazıda, Solana’daki bu umut verici proje hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.

Bir önceki yazımızda sizlerle Curve Dao Geleceği 2021 – CRV Coin Alınır Mı ? olarak ilgi çeken bir altcoini incelemiştik.

Solend Coin Nedir?

Solend, Solana’da bir kripto paradır . Vizyonu, Solana ekosistemindeki en güvenli ve kullanımı kolay faiz verme platformu olmaktır. Bunun yanı sıra Solend, herhangi bir işlemin ultra hızlı ve çok ucuz olmasının beklendiği, yerleşik blok zincirinin yüksek ölçeklenebilirliğinden de yararlanır.

Solend, faiz kazanmak için yatırım yaparak, uzun ve kısa kaldıraç kullanarak sermayenizi daha verimli kullanmanızı sağlar. Solend ile Solana yatırımcılarının karlarını artırmak için daha fazla seçeneği var. Şu anda Solend tarafından desteklenen kripto varlıklarından bazıları SOL, USDC, USDT, ETH, BTC, SRM, FTT ve RAY’dir. Yakında daha fazla karpto varlık eklenecektir.Varlık eklemenın sonunda ise, listeleme süreci Solend topluluğu tarafından yönetilecektir.

Solend Platformunda Listelenen Coinler
Solend Platformunda Listelenen Coinler

Solend nasıl çalışır?

Diğer para piyasalarına benzer şekilde Solend, kullanıcıların ödünç vermeleri veya ödünç almaları için farklı piyasalar sunar.

 • Yatırım Yapma : Kullanıcılar Solend’e para yatırır ve faiz kazanır. Faiz algoritmik olarak belirlenir.
 • Kredili Kullanım : Para yatırdıktan sonra, kullanıcılar varlıkları ödünç almak için teminat olarak kullanabilirler.

Solend’de Yatırım Yapma/Kredilli Kullanım’ın bir avantajı, tüm yaptığınız işlemlerle ilgili tüm önemli rakamları gösteren bir Hesap Paneline sahip olmasıdır . Bu, istenmeyen zararlardan kaçınmak için pozisyonlarınızı kolay ve verimli bir şekilde takip etmenize yardımcı olur.

Solend Hesap Yönetimi
Solend Hesap Yönetimi
 • Net değer : Arz edilen varlıkların değerinden kredili kullanım ile alınan varlıkların değerinin çıkarılmasıyla elde edilen değere eşittir.
 • Borçlanma kullanımı : Kredili Kullanımı olduğunuz ödünç alma limitinin yüzdesi (borçlanma bakiyesi/ ödünç alma limiti).
 • Borç limiti : Borç bakiyeniz borç limitini aşarsa (borç kullanımı > %100), varlıklarınız nakde çevrilme tehdidi altındadır.
 • Tasfiye eşiği : Borç bakiyeniz tasfiye eşiğini aşarsa, varlıklarınız derhal tasfiye edilir.

SLND Coin Nedir?

SLND, Solend’in yerel belirtecidir. SLND şu anda likidite madenciliği programının ödülü olarak kullanılmaktadır.

SLND Coin Fiyatı Nedir ?

Slnd Coin fiyatı Bugün 102,57 TL’dir.

SLND Anahtar Metrikleri

 • Token Adı : Solend.
 • Simgesi : SLND.
 • Blok zinciri : Solana.
 • Simge Standardı : SPL.
 • Sözleşme : SLNDpmoWTVADgEdndyvWzroNL7zSi1dF9PC3xHGtPwp.
 • Toplam Arz : 100.000.000 SLND

SLND Coin Nereden Alabilirim ?

 • SLND tokenlerini almak için Solend’deki likidite madenciliğine katılabilirsiniz.

SLND Coin Ekibi Ve Yatırımcıları

Solend ekibi aşağıdaki kişilerdir:

 • 0xrooter (Kurucu): Ayrıntılar burada .
 • 0xnope: Ayrıntılar burada .
 • 0xodia: Ayrıntılar burada .
 • Da Sichuan: Ayrıntılar burada .
 • 0xcactxs: Ayrıntılar burada .
 • Alex Wice: Ayrıntılar burada .

Yatırımcıları:

Solend, Polychain, Dragonfly, Race, Coinbase Ventures, Solana Ventures, Alameda Research, Aave’den Stani, dYdX’ten Antonio, UMA’dan Balaji Srinivasan, Hart, 0xMaki, Ribbon’dan Julian, DCFGod, Petrock, Epsilon Trading’den 6.5 milyon doları başarıyla topladı.

SLND Coin Yatırımcıları
SLND Coin Yatırımcıları

Solend (SLND) Yorum 2021

Bahsedilen tüm bilgilerden, bu proje hakkında daha fazla araştırmaya başlamak için Solend hakkında temel bir fikre sahip olduğunuzu umuyorum. Herhangi bir projenin/tokenin iyi bir yatırım olup olmadığını kesin olarak söylemek zor. Ancak, kendi araştırmanızı yapabilmeniz ve kendi yatırım kararlarınızı verebilmeniz için size Solend’in bazı önemli noktalarını sunacağım .

 • Solend, piyasadaki en üst düzey blok zincirlerden biri olan Solana üzerine inşa edilmiştir. Solana’nın TVL’si hala yükseliş eğilimi gösteriyor ve henüz herhangi bir durma belirtisi görmedi.
 • Geriye dönük programın etkisi sayesinde, Solend’in TVL’si son 7 günde fırlayan bir büyüme kaydetti. Bu çarpıcı büyüme, Solend’i Solana’da Port Finance, Party Parrot ve Larix’i tersine çevirerek lider kredi protokolü haline getirdi.

Solend (SLND) Grafik

Borç verme, Solana’da dikkat edebileceğiniz gelecek vaat eden bir alandır. Solend’in etkileyici büyümesi, bu DeFi projesinin potansiyelini kısmen kanıtladı. Yukarıdaki bilgilerden yola çıkarak bu projeyi takip etmeye başlayabilir ve kendi yatırım fırsatlarınızı bulabilirsiniz.

SLND/USDT Grafik Kaynak: CoinGecko
SLND/USDT Grafik Kaynak: CoinGecko

 

Kripto Para Haberleri

BURADA YER ALAN “BİLGİ VE YORUMLAR” YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SİTEDE YER ALAN BİLGİLER YORUM NİTELİĞİNDEDİR. LÜTFEN BU BİLGİLERE DAYANARAK YATIRIM YAPMAYIN! UNUTMAYIN YATIRIM TAVSİYESİ KİŞİLERE ÖZEL VE YETKİLİ KURUMLAR TARAFINDAN VERİLEBİLİR.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz