Ana Sayfa Kripto Para Haberleri SiaCoin Geleceği – SiaCoin (SC) Yorumları 2021

SiaCoin Geleceği – SiaCoin (SC) Yorumları 2021

SiaCoin Geleceği Ne Olacak ?
SiaCoin Geleceği Ne Olacak ?

Bu kılavuzda, 2021 ve sonrası için SiaCoin fiyat tahminini tartışırken Sia’nın geleceği hakkında kendimizin ve piyasanın görüşünü dile getireceğiz.

Bir önceki yazımızda sizlerle Curve Dao Geleceği 2021 – CRV Coin Alınır Mı ? olarak ilgi çeken bir altcoini incelemiştik.

Şimdi konuya girelim.

Sia fiyat tahminini derinlemesine incelemeden ve Sia’nın iyi bir yatırım olup olmadığı, SC’nin neden başarılı olup olmayacağı veya Sia fiyatının neden yükselip düşeceği sorularını yanıtlamadan önce, Sia madeni parasının ne olduğuna ve bugüne kadarki durumuna hızlıca bir göz atalım.

SiaCoin Fiyat Tahmini

SiaCoin, merkezi olmayan depolama alanındaki oyunculardan biridir. Bulut depolama endüstrisi çok büyük ve Sia gibi şirketler Dropbox, Amazon S3 ve Google Drive gibi diğer popüler depolama platformlarının egemenliğine bir darbe indirmeyi umuyor.

SIA’yı 2021’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biri olarak listeledik .

SiaCoin Genel Bakış
SiaCoin Genel Bakış Kaynak: CoinGecko

Ancak Sia’yı diğerlerinden ayıran şey, merkezi olmayan, şifreli, eşler arası bir bulut depolama platformu olmasıdır. Şifrelenir, çarpılır, küçük parçalara bölünür ve ardından tüm bu küçük parçalar bir grup farklı ana bilgisayara gönderilir. Dosyanıza erişmek istediğinizde (T-1000 tipi bir durumda olduğunu düşünün), uygun bitler yeniden derlenir ve dosyanızı alırsınız.

Sia, çerçeveyi oluşturarak ve depolamayı internet bağlantısı ve sabit diski olan herkese dış kaynak sağlayarak önemli ölçüde azalttı. Bu yüzden çok daha düşük bir ücret talep ediyor. Dosyanızın bir parçasını tutan bir düğümün çevrimdışı olması durumunda bitleri çoğaltıyorlar.

SC/USDT 1 Yıllık Grafik
SC/USDT 1 Yıllık Grafik Kaynak: TradingView

Çoğu yeni kripto paranın aksine, Sia ekibi bir ICO tutmamayı seçti. Bunun yerine Sia, başlangıç ​​bloğu çıkarıldığında hayata başladı. Bu kripto para dünyasında çok sıra dışı bir durum. Ancak, şimdiye kadar bu Sia için işe yaramış gibi görünüyor. Fenbushi Capital ,  Raptor Group ,  Procyon Ventures gibi önde gelen yatırımcıların yanı sıra  Xiaolai Li gibi melek yatırımcılar sayesinde Sia ekibi ICO olmadan 1,25 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardı.

Sia fikri, HackMIT 2013 Hackathon’da tasarlandı ve resmi olarak Haziran 2015’te piyasaya sürüldü. Şimdi , kendi kendini ilan eden mantrası ‘İnternet’in yeniden dağıtılması’ olan Nebulous Inc tarafından destekleniyor.

 Sia Coin Fiyat Tahmini 2021

Tüm kripto piyasası şu anda gerçek bir boğa koşusunun eşiğinde.
Kripto analistleri, bazıları hala bu pazarı boğa tuzağı olarak adlandırdığı için bölündüğü için daha geniş bir fikir birliği yok.

SC/USDT 1 Günlük Grafik
SC/USDT 1 Günlük Grafik Kaynak: TradingView

Will Clemente ve Willy Woo gibi ünlü zincir uzmanları tarafından yönetilen diğerleri, buna yüzleri eriten bir boğa koşusu için bir hazırlık aşaması diyorlar. Her zaman olduğu gibi, son söz bitcoin’e aittir ve bayrak taşıyıcısı yöne karar verdiğinde altcoinler de aynı şeyi yapacaktır. Şu anda, Bitcoin altcoinlerin ömrünü tüketiyor ancak yeni fiyat aralığına yerleştiğinde altcoinler yükselmeye başlayacak – bu senaryoya uzak ve daha yakın tarihte onlarca kez tanık olduk.

Fiyat tahmin modelimiz, yılın başında bir ayı piyasası ipucu ile önümüzdeki 90 gün için yükseliş gösteriyor. Piyasadaki balinaların ve diğer büyük oyuncuların, tipik ve ani bir kripto çöküşüne neden olacak şekilde, bu süre zarfında karlarını almasını bekliyoruz.

Değerlendirdiğimiz temeller; takım, tokenomik, kullanım senaryosu, topluluk, pazarlama çabaları, likidite ve değişim mevcudiyeti, yutturmaca ve spekülatif potansiyel ve kripto laboratuvarımızda geliştirilen diğer bazı özel faktörlerdir.

Sia Coin genel durumuna baktığımızda ilerideki 90 günlük süreçte artış eğilimi devam ederse fiyatın 0.034 $ kadar çıkabileceği açıkça görülmekte.

Sia Coin Teknik Analiz ve Fiyat Tahmini 2022

Projelerin çoğu başarısız olacak – bazı girişimler sadece fon toplamak ve ortadan kaybolmak için yaratılıyor, bazıları rekabeti kaldıramıyor, ancak çoğu sadece kağıt üzerinde iyi görünen fikirler, ancak gerçekte piyasa için işe yaramaz.

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin şunları söyledi:

“Bazı iyi fikirler var, çok sayıda çok kötü fikir var ve çok, çok kötü fikirler var ve ayrıca epeyce dolandırıcılık var”

Sonuç olarak, başarılı ICO’ların ve kripto para projelerinin %95’inden fazlası başarısız olacak ve yatırımcıları para kaybedecek. Projelerin diğer %5’i kripto endüstrisindeki yeni Apple, Google veya Alibaba olacak. SC, bu %5’in arasında mı olacak? Söylemesi zor ama bunun olasılığı, diğer birçok madeni paradan daha yüksek, öncelikle 2 nedenden dolayı: sağlam kullanım durumu ve projenin arkasındaki yasal ekip.

Uzmanların çoğu, bu boğa koşusunun uzatılacağı ve tüm 2022’ye kadar sürebileceği konusunda hemfikir.

SC/USDT 6 Aylık Grafik
SC/USDT 6 Aylık Grafik Kaynak: TradingView

Bu yüzden 2022 yılına kadar sürecek bir boğa koşuşu 2022 yılında Sia Coin’in fiyatını da 0.048 $ çıkabileceğini gösteriyor.

Sia Coin Fiyat Tahmini 2025 – 2030 – 2040

Tahmin modelimiz, SC’nin 2025’te yeni zirvelere ulaştığını görüyor:

Bu zirve 0.153 $ üstünde görünüyor.

SC’nin Değeri 5 Yıl İçinde Ne Olacak?

Tahmin modelimize göre SC’nin 5 yıldaki fiyatı 0.073 dolar civarında olabilir.

Siacoin 0.10$’a Ulaşabilir Mi ?

Evet, Siacoin’in 0,10 dolara ulaşması mümkündür kripto para piyasasında ani artışlar çok sık görülmektedir.

Siacoin 1 Dolara Ulaşabilir Mi ?

Hayır, tahmin modelimiz Siacoin’in kısa veya orta vadede 1 dolara ulaşması ihtimalini görmüyor.

Siacoin Ne Kadar Yükselecek ? 

Tahmin modelimiz, Siacoin fiyatının patladığını ve uzak bir gelecekte 0.76409709719445’e ulaştığını görüyor.

Siacoin İyi Bir Yatırım Mı ?

Siacoin, diğer tüm kripto para birimleri gibi riskli bir yatırımdır. İyi kullanım durumu, iyi tasarlanmış belirteçler, aktif topluluk ve arkasındaki sağlam bir ekip nedeniyle, düşme olasılığından daha yüksek çıkma olasılığı vardır.

Siacoin Sizi Milyoner Yapabilir Mi ?

Evet, yeterince büyük miktarda satın alırsanız. 100$ yatırım yapıp Siacoin milyoneri olmayı beklemeyin. Ancak 10x fiyat patlamaları kriptoda yaygın bir manzaradır, bu nedenle Siacoin’e 10 bin dolarlık bir yatırım sizi milyoner yapabilir.

Kripto Para Haberleri

BURADA YER ALAN “BİLGİ VE YORUMLAR” YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SİTEDE YER ALAN BİLGİLER YORUM NİTELİĞİNDEDİR. LÜTFEN BU BİLGİLERE DAYANARAK YATIRIM YAPMAYIN! UNUTMAYIN YATIRIM TAVSİYESİ KİŞİLERE ÖZEL VE YETKİLİ KURUMLAR TARAFINDAN VERİLEBİLİR.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz