Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Curve Dao Geleceği 2021 – CRV Coin Alınır Mı ?

Curve Dao Geleceği 2021 – CRV Coin Alınır Mı ?

Curve Dao Coin Geleceği
Curve Dao Coin Geleceği

Piyasadaki beşinci DEX platformunun jetonu şu anda yükselişte. Curve Dao yeni bir yıllık ATH kaydetmek için mevcut piyasa eğiliminden yararlanıyor. Yükselişi çok daha büyük bir ralliye işaret ediyor çünkü fiyatı üçgeninin yükselen çizgisini kırdı. Bu teknik kırılma genellikle bir yükseliş sinyali olarak yorumlanır.

Önceki yazımızda sizlerle VeChain Coin Geleceği 2021 – WeChain Coin Yorum incelemiştik bu yazımızda ise ilgi çeken bir altcoin olan CRV’yi inceleyeceğiz.

Curve Dao Token (CRV) Nedir ?

Curve Dao Token, Ethereum blockchain tkenolojisinden yararlanan bir Merkezi Olmayan Borsa (DEX) kriptosudur. Tıpkı diğer DEX’ler gibi Curve, kriptoları nakit havuzlarına getirerek ödül kazanma fırsatı veriyor. Jeton kullanımı açısından beşinci DEX’tir, ancak kilitli jeton sayısı için birincidir.

Curve DAO Token aynı zamanda bir piyasa yapıcıdır, ancak özellikle sabit paralara ve bitcoin ile sarılmış ERC-20 jetonlarına adanmıştır. Ancak, kalıcı olmayan kayıpları azaltmak için likidite sağlayıcıları yalnızca stablecoin’lere (USDC-DAI-USDT) katkıda bulunabilir.

Kripto token (CRV), likidite sağlayıcıları için uzun vadeli bir ödeme yönteminin yanı sıra bir yönetim aracı, teşvik yapısı ve ücret ödeme yöntemi olarak kullanılır.

Curve DAO Token Fiyatının Teknik Analizi

CRV’nin değeri, bu son işlem seanslarında önemli ölçüde arttı. Fiyatı 24 saatte %25 arttı ve son 7 günde %73,9 artışta kaldı. Çarpıcı olan ise şu: CRV yükselen üçgenini kırdı ve 5 doları geçti.

Curve Dao 1 Günlük Grafik
Curve Dao 1 Günlük Grafik Kaynak: TradingView

DEX tokeninin üçgeninin yükselen çizgisinde bir miktar dirençle karşılaşması gerektiği görülebilir, ancak haftalık rallisi zorlukların üstesinden gelmesine izin verdi. Şimdi bir sonraki durağı 7 dolar olacak.

Bu teknik hedef, oldukça yükseliş gösteren grafik göstergeleri tarafından destekleniyor. İlk olarak, CRV’nin fiyatı tüm hareketli ortalamalarının üzerinde. Ardından RSI, yatırımcıların kriptoyu 80.26 değeriyle toplu olarak satın aldığını gösteriyor. İşlem hacmi, birikime yönelik bu eğilimi doğrulamaktadır. Son 24 saatte CRV alımlarının ağırlığı %86,85 arttı.

Kripto Para Haberleri

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz