Ana Sayfa Kripto Para Haberleri VeChain Coin Geleceği 2021 – WeChain Coin Yorum

VeChain Coin Geleceği 2021 – WeChain Coin Yorum

VeChain Gelecegi - Fiyat Ne Olur
VeChain Gelecegi - Fiyat Ne Olur

Bugün Asya, blok zinciri geliştirmenin ana merkezlerinden biridir ve en parlak ülkelerden bazıları Asya’dadır. VeChain kripto para projesi ise bunlardan birisidir. Ayrıca, yerel bir token olan VET kripto alanında başarılı oldu ve aynı zamanda iyi ve karlı yatırım ofislerinden biri olarak ortaya çıktı.

2021 Vechain Fiyat Tahmini ne olacak ? Will VET fiyat 1 yıl içinde yukarı yönlü mü çıkacak veya aşağı yönlü mü hareket edecek ?

Bunlar, herhangi bir yatırımcının uygun cevap istediği temel sorulardır. Bu nedenle, bu makalede, temel büyüme ve fiyat artışı açısından VeChain’in ve gelecekteki beklentilerinin bir açıklaması ele alınmaktadır. Bu nedenle, bu yazı, VET’yi portföyünüzde en iyi şekilde nasıl tahsis edebileceğiniz konusunda karar vermenizde size yardımcı olabilir.

VeChain Mevcut Piyasa Durumu 

Kripto para VeChain
Jeton VET
Fiyat 0,141750$
Piyasa değeri 9.482.729.957 $
Dolaşan Tedarik 66.760.741.299
24 saatlik Işlem hacmi 579.493.603 $
Tüm zamanların en yüksek seviyesi $ 0.2810 19 Nisan 2021
Tüm zamanların en düşük seviyesi $ 0,0019 13 Mart 2020

 

VeChain (VET) nedir? 

VeChain (VET), tedarik zinciri yönetimini yenilemek için oluşturulmuş, blockchain teknolojisiyle çalışan bir platformdur. Amacı, gerçek dünyadaki ekonomik sorunları çözmek isteyen yatırımcılar için en iyi kaynakları toplar.

WeChain Mevcut Piyasa Durumu Kaynak: CoinGecko
WeChain Mevcut Piyasa Durumu Kaynak: CoinGecko

Ağ, iki yerel token VET ve VTHO’ya sahiptir . Amaç, bireysel yatırımcılara daha fazla kontrol verirken tedarik zincirlerinin ölçeklenebilirliğini, verimliliğini ve izlenebilirliğini artırmaktır.

VET Token Temel Analiz

2015 yılında kurulan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Vechain, tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek için oluşturulmuş blockchain tabanlı bir sistemdir. Proje başlangıçta blockchain ve IoT teknolojilerine dayalı bir tedarik zinciri yönetimi ve sahteciliğe karşı koruma sistemi olarak tasarlandı.

Aralık 2017’de, şirket yeniden yapılanmaya girdi ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps) için VeChain Thor blok zinciri olarak yeniden piyasaya sürüldü. VeChain artık herhangi bir sektördeki işletmeler için bir blok zinciri hizmet sağlayıcısı olarak kendini kanıtladı.

2017 yılından beri Singapur’da faaliyet gösteren kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan VeChain Vakfı, projeyi yönetiyor. Proje, Microsoft, Shanghai Gas, Walmart China, BMW Group, H&M ve diğer büyük şirketlerle yaptığı işbirliğiyle tanınıyor.

Vechain Fiyat Tahmini 2021

VeChain yıla 0,020 $ ile başladı . Vet, Nisan ayında 0,2782 dolarlık yeni bir rekor fiyat (ATH)’a yükseldi. Altcoin bir ay boyunca aynı bölgede dolaştı. 19 Mayıs’taki Çin pazarındaki çöküş nedeniyle, fiyat 0,07238 $’a gerileme yaşadı.

VeChain temmuz ayında Resea ile ortaklık kurdu. Bu da fiyat artışını 5 Eylül 2021’de 0.1539 dolara çıkardı . Yine Çin pazarından çıkan piyasa kargaşası, fiyat rallisini %23.3 düşüşe sürükledi.

WeChain 1 Günlük Grafik Kaynak: TradingView
WeChain 1 Günlük Grafik Kaynak: TradingView

Platformun, Yetki Kanıtı (PoA) 2.0’ı yükseltme planının ardından , varlık 0.1192 $’a ulaşan yükseliş momentumunu yeniden kazandı .

4. Çeyrek için VeChain Tahminleri:

Fiyat , 2021’in ortasına kadar belirli dalgalanmalarla birlikte 0,3 dolar civarında sabit kalabilir . VeChain’in oldukça çeşitli ortaklıklarının gösterdiği gibi, blockchain platformu, merkezi olmayan uygulamaların ve akıllı sözleşmelerin avantajlarını çok sayıda müşteriye getirmek için yola çıkıyor. farklı endüstriler. 2021 yılına kadar VeChain 0,42 ila 0,5 ABD Dolarına ulaşabilir ve bu da VET’i sıralamada yukarıya taşıyabilir. Öte yandan, ayılar piyasanın kontrolünü ele geçirirse veya yükseltmede başarısız olunması durumunda fiyat 0.075$’ın oldukça altına düşebilir.

WeChain 24 Saat Grafiği Kaynak: TradingView
WeChain 24 Saat Grafiği Kaynak: TradingView

VeChain Fiyat Tahmini 2022

VeChain, yılı 0,44 $ fiyatla başlatabilir ve Temmuz ayına kadar hafif dalgalanmalarla 0,05 $ ile aynı aralıkta kalmaya devam edebilir. Fiyat 0,5 dolara yükselebilir ve birkaç ay boyunca aynı trendi sürdürebilir. 2022’nin sonunda VET, 0,7 ila 0,8 ABD Dolarına ulaşabilir ve aşırı yükseliş eğilimi ile fiyat da 1 ABD Dolarına çok yaklaşabilir.

Vechain Tahminlerimiz

VeChain (VEN), bu yıl resmi olarak VeChain THOR (VET) olarak yeniden markalandı ve hatta uluslararası otomobil şirketi BMW ile birlikte çalışacağını duyurdu. VeChain Thor, işletmelerin ürünlerini blockchain yardımıyla tüm tedarik zinciri döngüsü boyunca takip etmelerini sağlayacak. Bu, ürünlerin kalitesinin ve orijinalliğinin güvence altına alınmasına yardımcı olacak.

2021’in sonunda MEÖ’nün mevcut değeri göz önüne alındığında iyimser bir tahmin olarak kabul edilebilecek 0,5 dolara ulaşması bekleniyor.

Yıl. Potensiyel Yüksek Fiyat Potansiyel Düşük Fiyat
2021 0,324 dolar 0.065.
2022 0,517 dolar 0.114 dolar.
2025 1 dolar. 0,5498 dolar.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

FAQ

Uzman fiyat tahminlerine ve teknik analiz sinyallerine göre VeChain, 2021'de 0,5 dolara kadar çıkabilir.

Bu noktada VEN jetonları, VeChain ağı boyunca değer alışverişi yapan VeChain Thor'a (VET) dönüştü.

Tahmini büyüme VET jetonları için haritanın her yerinde, ancak uzun vadeli öngörülen değer VET jeton başına 0,07 $'a kadar çıkıyor.

Yatırım yapmak için bir minimum ve maksimum miktar yoktur. VeChain belirteçleri ucuzdur ve PrimeXBT gibi platformlarda, yatırıma başlamak için yalnızca 0,001 BTC gibi düşük bir depozito gerektirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz