Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Mines Of Dalaria Coin Geleceği – DAR Coin Yorum 2021

Mines Of Dalaria Coin Geleceği – DAR Coin Yorum 2021

Dar Coin Yakında Piyasaya sürülecek
Dar Coin Yakında Piyasaya sürülecek

Axie Infinity art arda olası her rekoru kırdığından ve AXS tokeni ATH’yi birkaç kez kırarak kripto pazarını şaşırttığından beri NFT oyun trendi her zamankinden daha popüler.  Diğer Game-Fi projeleri Axie Infinity’yi  geçebilecek mi ?

Mines of Dalarnia, kripto topluluğunun büyük ilgisini çeken Binance Launchpool’da tokenlerini piyasaya sürecek. Kullanıcıların gelecekte değeri olabilecek bazı testnet jetonlarını kazanmak için oynamayı deneyebilmeleri için alfa testnet platformunu yayınladı.

Aşağıdaki makale, Mines of Dalarnia  hakkında aşağıdakiler dahil tüm ayrıntılı bilgileri sizlere sunacaktır:

 • Mines of Dalarnia Nedir? Nasıl çalışır?
 • DAR Coin nedir? DAR Coin nasıl alınır, DAR Coin Güvenilir Mi?
 • Mines of Dalarnia (DAR) Yorum ? Mines Of Dalarnia Grafik

Mines of Dalarnia Nedir?

Mines of Dalarnia, oyuncuların oyunla etkileşime girerek çeşitli oyun içi öğeler ürettiği bir aksiyon-macera ve oyna-kazan oyunudur. Ayrıca oyuncular, karakterlerinin becerilerini geliştirmek için düşmanlarla savaşarak MoD evrenini keşfedebilirler.

Bir önceki yazımızda sizlerle Curve Dao Geleceği 2021 – CRV Coin Alınır Mı ? olarak ilgi çeken bir altcoini incelemiştik.

Mines of Dalarnia oyunu, savaşmak, madencilik yapmak ve kaynak toplamakla ilgilidir. Ve oyun içi NFT öğeleri, pazarda değiş tokuş edilebilmesi ve aktarılabilmesi için basılmıştır.

Ayrıca, oynayarak kazanılan bir oyun olduğu için oyuncular çeşitli etkinliklerden aşağıdaki gibi kazanç elde edebilirler:

 • Nadir eşyalar toplayın ve pazarda yüksek değerde ticaret yapın.
 • Günlük görevleri yapın, oyun içi görevleri tamamlayın veya yarışmalar kazanın.
 • Toprak sahibi olmak.
 • Stake ödülleri kazanmak için DAR coinleri kullanın.

Mines of Dalarnia Nasıl Oynanır?

Mines of Dalarnia artık Chrome ve Safari’de mevcut, yani doğrudan web tabanlı platformlarda oynayabilirsiniz. Oyundaki her varlık, oyunun içinde bir ekonomi yaratmak için NFT olarak yaratılmıştır.

Maden ve Topraklar

Girişimcilere arazileri işletmeleri ve kendileri için kar elde etmeleri için araziler satılmaktadır. Ana gösterge panelinde (farklı renklere göre sıralanmış) 4 tip arazi (arsa) vardır: Karasal – Mor, Lav – Kırmızı, Buz – Mavi, Karanlık – Yeşil.

Her arazi türünde, oyuncuların fethetmesini bekleyen farklı madenler ve canavarlar vardır.

Sağ alt köşedeki D rakamı zorluk derecesini ifade etmektedir. D sayısı ne kadar yüksek olursa, maden o kadar zor olur ve oyuncuların gereksinimleri karşılamak için oyundaki seviyelerini yükseltmeleri gerekir.

DAr Coin Binance da listelenecek
Dar Coin Binance da listelenecek

Madenciler ve toprak sahipleri

Madenciler canavarlara karşı savaşacak ve oyunda değerli kaynaklar arayacak. Her eylem, madencilikten sonra ödülleri belirleyen yüksek puana katkıda bulunur. Ancak madencilik zamanla sınırlıdır, süre biterse oyuncular faaliyetleri iptal etmek zorunda kalacaklar. Ayrıca oyuncular, diğer güçlü canavarlar olduğu için madencilik sürecinde tüm sağlık puanlarını kaybederlerse ölebilir.

Başlangıçta oyuncular Sınırlı Sürüm Başlangıç ​​Paketi, Temel Başlangıç ​​Paketi veya Ücretsiz 2 Oynatma Paketi satın alabilirler. Her pakette, madencilerin başlaması için gerekli madencilik araçları var. Kısacası, bu paket sistemi oyunun rekabetçi özelliğini artırmak için tasarlanmıştır.

Arazi sahibi olmak için oyuncular, toplu olarak gerçekleştirilen arazi satışlarına katılabilir. NFT’ler şeklinde diğer oyunculara arazi satıyorlar. Ve madenciler kaynakları toplar ve toprak sahibine az miktarda vergi öderler.

Oyun İçi Madenler

Demir cevheri, bakır ve hurda gibi temel madenler, MoD dünyasının her yerinde mevcuttur. Temel ekipmanı yükseltmek için kullanılırlar. Oyuncuların daha gelişmiş donanımları yükseltmek için kiralık arazilerde veya madenlerde bulunan kristalize plazma ve prizma gibi daha nadir minerallere ihtiyacı var.

Madencilik Araçları ve Silahları

Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncuların gerekli madencilik araçlarını içeren başlangıç ​​paketini (paketin 3 tipi) satın almaları gerekir. Farklı kaynak türleri için oyuncuların araçlarını yükseltmeleri gerekir ve bu işlem için DAR belirteçleri gerekir. Araçlar için yuva sayısı sınırlıdır, oyuncuların bunları pazarda bırakması veya satması gerekir.

Oyuncular madende topladıklarına bağlı olarak eşya üretebilirler. Resimde bir öğenin örneğidir, Escape Teleport madenin herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerinde madenden çıkmak için kullanılır.

MoD pazar yeri, her oyuncunun alet ve mineral ticareti yapmasına açıktır. Piyasadaki her işlem, DAR jetonlarında küçük bir ücret alacaktır.

DAR Coin Nedir?

DAR, sürdürülebilir büyüme için oyun içi ekonomiyi yönetmenin anahtarı olan MoD’nin birincil yerel simgesidir.

DAR Token hakkında detaylı bilgi

DAR Fiyatı Bugün Ne Kadar ?

güncellenecek…

DAR Coin Anahtar Metrikleri

 • Simge Adı: DAR.
 • Kayıt: DAR.
 • Blockchain: Ethereum ve Binance Akıllı Zinciri.
 • Simge Standardı: ERC-20, BEP-20.
 • Sözleşme: güncelleniyor…
 • Token Türü: Fayda ve yönetişim.
 • Toplam Arz: 800.000.000 DAR
 • Dolaşımdaki Tedarik: güncellenecek…

DAR Coin Nereden Alabilirim ?

29 Ekim 2021’de DAR tokenleri Binance Launchpool’da piyasaya sürülecek. Yatırımcılar, havuza BNB veya BUSD koyarak DAR’ı toplayabilirler.

 • Stake BNB: 19.200.000 DAR ödül (%80)
 • Bahis BUSD: Ödüllerde 4.800.000 DAR (%20)
 • Yetiştirme Dönemi: 29 Ekim 2021 – 27 Kasım 2021

DAR Coin Nasıl Kullanılır ?

DAR, MoD ekonomisinin ana lego parçasıdır, bu nedenle aşağıdaki gibi birden fazla kullanım durumu vardır:

 • Oyun içi para birimi: Oyuncular, MoD pazarında satın almak veya oyun içinde mayın/arsa kiralamak için DAR’ı kullanabilir. Oyunda arazi sahibi olabiliyorlar ve başkaları için kiralayarak ek ücret kazanabiliyorlar.
 • Oyna-kazan teşvikleri: Oyuncular oyun içi görevler yapabilir veya DAR jetonları kazanmak için rekabete katılabilir.
 • Yönetişim : Diğer platformlar gibi, DAR da oyunun değişiklik ve yükseltmelerini oylamak için kullanılabilir.
 • Stake ödülleri: Sahipler, Stake ödülleri kazanmak ve oyunun ek özelliklerinin kilidini açmak için DAR tokenlerini stake edebilirler.

DAR Coin Hangi Borsalarda ?

Şu anda, 29 Ekim 2021’den itibaren Binance Launchpool’da DAR tokenlerini toplayabilirsiniz ve 30 gün sonra sona erer. Ardından DAR, Binance’de işlem yapmak için kullanılabilir.

Mines of Dalarnia (DAR) Geleceği ?

Mines of Dalarnia, topluluğa gelişmiş bir blockchain teknolojisi zanaatı ve oyun platformu olan bir oyna-kazan oyunu umut verici bir projedir. Açıklığa kavuşturmak için, yatırımla ilgili hususlar için Coin98’den bazı önemli noktalar var:

Testnet artık oyuncular için mevcut . Şahsen ben testnet’te oynayarak vakit geçirdim ve oyunu denemenizi tavsiye ederim. Mükemmel bir şekilde çalışıyor ve oyun sırasında herhangi bir aksaklık ve hata tespit edilmedi.

Genel olarak, kripto alanındaki Oyun Finansmanı sektörü, birden fazla proje faaliyette olduğundan hızla genişliyor. Kripto dünyasında daha fazla rakip ve dışarıdan gelecek projeler olacak.

Mines of Dalarnia, oyun içi ekonominin nasıl çalıştığına dair gerekli bilgileri literatürde gösteriyor. Platform ekonomisinde DAR tokeni , platformun ana para birimi olarak hareket ettiğinden çok önemli bir rol oynamaktadır . Belirteç için çoklu kullanım durumları planlanmıştır. Bu nedenle, iyi gittiğini bekleyebiliriz.

MoD, BSC üzerine inşa edilmiştir, böylece blok zincirinin mevcut ağ etkisini devralır . Ayrıca, Binance Launchpool’da topluluktan büyük ilgi gören ve oyun ürünü için ilk heyecanı yaratan bir token satışı başlatacak . Sonuç olarak, MoD projesi, piyasa yapıcı borsalardan birinin yanı sıra topluluktan da destek alıyor.

Mines of Dalarnia, kullanıcıların önce platformu deneyimlemeleri için test ağını yayınladı, ardından halka açık satış yoluyla fon toplamaya başladı. MoD’nin bu stratejik hamlesinden bahsetmeye değer, çünkü herhangi bir işlevsellik yayınlamadan önce fon toplayan bazı projeler vardı.

Yol haritasına göre MoD , oyununu mobil platformlara taşımayı planlıyor . Bu, Axie Infinity (AXS) gibi mobil cihazlarda çok sayıda başarılı NFT oyunu olduğu için projenin çok iddialı bir hedefi olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, bu projenin uzun vadede daha ileriye gitmesini bekleyebiliriz.

Ve her zaman olduğu gibi, yatırım yapmaya değer olsun ya da olmasın, yatırım yapmadan önce Kendi Araştırmanızı Yapın ve yatırımınızdan sorumlu olun.

DAR Coin Grafik

Mines of Malarnia platformu, muhtemelen Axie Infinity’nin başka bir versiyonu olmayı hedefleyen hem eğlenceli hem de finansal yönleri içeriyor.

Mines of Dalarnia ve onun DAR jetonu hakkında bilmeniz gereken tüm her şey bu kadar. Umarım Mines of Dalarnia’nın ardındaki potansiyeli anlamak için faydalı bilgiler edinmişsinizdir.

Kripto Para Haberleri

BURADA YER ALAN “BİLGİ VE YORUMLAR” YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SİTEDE YER ALAN BİLGİLER YORUM NİTELİĞİNDEDİR. LÜTFEN BU BİLGİLERE DAYANARAK YATIRIM YAPMAYIN! UNUTMAYIN YATIRIM TAVSİYESİ KİŞİLERE ÖZEL VE YETKİLİ KURUMLAR TARAFINDAN VERİLEBİLİR.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz