Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Türk dizilerini, siz meraklı okuyucularımıza en anlaşılır şekilde sunmak amacı ile bir yola çıktık. Düzenli ve programlı bir şekilde içerikleri hazırlıyor ve siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Teknik bilgimizi ve dizilere olan merakımızı birleştirerek böyle bir projede ortaya çıkardık.

İletişim

DiziTürkiye iletişim sayfası bulunmaktadır. Buradaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer direkt olarak mail atmak isterseniz: diziturkiyecom@gmail.com

Adresinden ulaşabilirsiniz, iletişim sayfamızda da aynı adres bulunmaktadır.

DiziTürkiye Gizlilik Politikası

Künye

İsimlerin üzerine tıklayarak yazar sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Kurucu/Yazar: Furkan Fazıl

Kurucu/Yazar: Muhammed Salih

Ne Yayınlıyoruz?

Sitemizde Türk dizileri hakkında haberler ve bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca oyuncuların bilgileri, oynadıkları yani canlandırdıkları karakter hakkında da bilgiler bulabilirsiniz.

Pek çok haber sitesinin aksine kullanıcı dostu içerik hazırlamaktayız. Yani asıl anlatılmak istenene hemen ulaşabilirsiniz, saman içerisinde iğne aramanıza gerek kalmaz.

Sitemizdeki içerikler dizilerin resmi sitelerinden elde edilen bilgiler ve sosyal medya takibi sonucunda özgün bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu yüzden tüm içerikler DMCA Protection hizmeti ile korunmaktadır, yani içeriklerin telif hakkına sahibiz.

Tema özellikleri sayesinde sizlere en iyi şekilde sunum yapabilmekteyiz. Ayrıca yüzde yüz mobil uyumlu olduğu için istediğiniz cihazdan bağlanabilir ve sevdiğiniz diziler hakkında makaleler okuyabilirsiniz.