Ana Sayfa Emanet Emanet Seher kimdir? Sıla Türkoğlu Sevgilisi, Yaşı, Boyu

Emanet Seher kimdir? Sıla Türkoğlu Sevgilisi, Yaşı, Boyu

Sevilen oyuncu Emanet Seher kimdir ve canlandıran Sıla Türkoğlu dizileri ve diğer kişisel bilgileri olan sevgilisi, yaşı, boyu. Emanet dizisinde en sevilen oyuncu Sıla Türkoğlu resimlerini sizler için yazıya ekledik. Emanet Seher Resimlerinde en çok beğendiklerinizi yoruma yazınız. 

 

Emanet Seher (Sıla Türkoğlu) kimdir?

 

 

Canlandıran: Sıla Türkoğlu
Yaşı: 21 (1999-04-18)
Nereli: İzmir
Kilosu: 55 KG
Boyu: 1.68m
Sevgilisi, Eşi: Bilindiği kadarıyla yok.

 

Ablasını seven ve onun hep arkasında olan karakterimiz, ne yazık ki ablası öldükten sonra çok üzülmüş ve bu ondan kalan yeğeni Yusuf’u bakmayı kendine görev olarak görmüştür.

 

Fakat, aynı zamanda Yaman‘da Yusuf’a bakmak ister ve bu konuda anlaşmazlık ortaya çıkar, bu yüzden Yaman ile yanı çatı altında yaşamak zorunda kalırlar.

 

Sıla Türkoğlu Hayatı ve Ölçüleri

2018 yılında Ağlama Anne dizisinde ve 2019 yılında ise Yemin dizisinde ‘Suna’ rolü ile karşımıza çıkmıştı. Genç ve güzel oyuncu Emanet dizisinde ‘Seher’ rolü ile karşımıza çıkacak. 99 doğumlu ve 1.68 m boyuna sahip güzel oyuncu 55 kg olarak kayıtlara geçmiştir.

 

Başarılı oyunculuğu ile yapımcılar ve izleyiciler tarafından tam not ile ödüllendirilmişti. Sonrasında dizi projelerinde yer almaya devam ederek tecrübesini ve yeteneklerini sergilemeye devam etmekte.

 

Emanet Seher- Sıla Türkoğlu Resim Galerisi

 

 

Seher-  Sıla Türkoğlu dizileri

  • Yemin
  • Ağlama Anne

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz