Ana Sayfa Emanet Emanet Yaman Kimdir? Halil İbrahim Ceyhan Yaşı, Boyu

Emanet Yaman Kimdir? Halil İbrahim Ceyhan Yaşı, Boyu

Sevilen dizi Emanet Yaman Kırımlı kimdir ve canlandıran Halil İbrahim Ceyhan dizileri, Halil İbrahim Ceyhan yaşı, Halil İbrahim Ceyhan boyu ve Halil İbrahim Ceyhan sevgilisi gibi ayrıntılar.

Ayrıca Yazımıza Halil İbrahim Ceyhan Resimleri, resim galerisi ekledik.  Beğendiğiniz Emanet Yaman resimlerini yorum bölümünden bildiriniz.

Emanet Yaman kimdir?

 

Canlandıran: Halil İbrahim Ceyhan
Yaşı: 1986
Nereli: İstanbul
Kilosu: 76 KG
Boyu: 1.82m
Sevgilisi, Eşi: Bilinmiyor, yok.

 

Kırımlı ailesinin oğludur, bunun getirdiği pek çok sorumluluk vardır. Özellikle iş hayatında bu sorumluluklar peşini bırakmaz ve onu daha da acımasız yapar, iş hayatında acımasızlığı ile ünlüdür.

Yeğeni Yusuf annesiz ve babasız kaldıktan sonra ona sahip çıkmak ister, fakat aynı zaman Seher’de Yusuf’a sahip çıkmak ister, bu ikili birbirini sevememesine rağmen aynı konakta kalmak zorunda kalır ve bu ikilinin hikayesi başlar.

 

Halil İbrahim Ceyhan’ın Sanat Yaşamı

Kendisini 2019 yılında çekiminde yer aldığı Hemen Döneriz isimli filmden hatırlıyoruz. Söz yazarı, besteci, aktör ve şarkıcı olarak çok yönlü kişiliğini açıkça göstermiş başarılı bir oyuncudur.

Dizide ‘Yaman’ rolü ile karşımıza çıkacak. Oyunculuk deneyimi biraz zayıf görünse de kendini geliştirmeye açık ve yetenekli bir aktör olduğunu belirtelim.

Emanet Yaman Halil İbrahim Ceyhan Resim Galerisi

Halil İbrahim Ceyhan dizileri

Kayda geçen pek az yapım vardır.

  • Emanet

Emanet Neslihan Kimdir, makalemizde dikkatinizi çekebilir. Ayrıca Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz