Ana Sayfa Emanet Emanet Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Emanet Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

0
emanet-oyunculari
Emanet Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kanal 7 ekranları için hazırlanan Emanet dizisi oyuncuları, yeni oyuncular, giden oyuncular hakkında bir liste hazırladık.

Daha erken yayınlanmasını beklediğimiz Emanet dizisi Korona Virüsü sebebi ile maalesef çekimlerini başlatamadı ve bu sebeple direk yeni sezon için hazırlıklarını sürdürmüş oldu. 2020-2021 sezonunda Kanal 7 ekranlarında göreceğiz.

Emanet dizisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen dizi için hazırladığımız kategori sayfasına göz atınız: Emanet Dizisi Haberleri

Emanet Oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan (Yaman)

Kendisini 2019 yılında çekiminde yer aldığı Hemen Döneriz isimli filmden hatırlıyoruz. Söz yazarı, besteci, aktör ve şarkıcı olarak çok yönlü kişiliğini açıkça göstermiş başarılı bir oyuncudur.

Dizide ‘Yaman’ rolü ile karşımıza çıkacak. Oyunculuk deneyimi biraz zayıf görünse de kendini geliştirmeye açık ve yetenekli bir aktör olduğunu belirtelim.

Sıla Türkoğlu (Seher)

2018 yılında Ağlama Anne dizisinde ve 2019 yılında ise Yemin dizisinde ‘Suna’ rolü ile karşımıza çıkmıştı. Genç ve güzel oyuncu Emanet dizisinde ‘Seher’ rolü ile karşımıza çıkacak. 99 doğumlu ve 1.68 m boyuna sahip güzel oyuncu 55 kg olarak kayıtlara geçmiştir.

Başarılı oyunculuğu ile yapımcılar ve izleyiciler tarafından tam not ile ödüllendirilmişti. Sonrasında dizi projelerinde yer almaya devam ederek tecrübesini ve yeteneklerini sergilemeye devam etmekte.

Berat Rüzgar Özkan

Henüz 2014 doğumlu ve 6 yaşının içerisinde bulunan minik oyuncumuz Emanet dizisinde çocuk başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

Daha öncesinde reklam filmlerinde boy göstermişti. Opel ve Philips gibi markalar için reklam yüzü olmayı başarmıştı. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Kavga isimli filmde henüz 5 yaşındayken gerçekleştirmiştir.

Yer alacağı ilk profesyonel dizi çekimi ise Kanal 7 ekranlarının Emanet dizisi olacaktır. Burada ‘Yusuf’ rolü ile karşımızda olacak. Minik oyuncumuza hayatta başarılar dileriz.

Melih Özkaya

2018 sezonu Survivor Gönüllüler grubundan hatırladığımız Melih Özkaya dizi sektörüne girmek için elinden geldiğince çalışmalarını sürdürmeye devam etmiştir.

İlk profesyonel dizi projesi Emanet dizisi olacaktır. Şu an için henüz dizideki rolü ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır. Öğrendiğimiz gibi sizlere derhal sunum yapacağız. Takip etmeye devam ediniz.

Rüya Coriç

İlk olarak Aşk Yeniden dizisinin 42. ve 43. bölümlerinde rol almıştı. Ardından Kimse Bilmez dizisinde çeşitli bölümlerde roller almaya devam etti.

Zaman içerisinde kendisini geliştirmeye devam eden güzel oyuncu 96 yılı Sırbistan doğumludur. Sunucu-Manken olarak dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında Nişantaşı Üniversitesinde Sinema ve Televizyon Bölümü’nü başarı ile bitirdiğiniz belirtelim.

Emanet dizisinde henüz hangi rol ile karşımıza çıkacağı belli değildir. Ancak kadroda olduğunu biliyoruz. Detayları öğrendiğimizde güncel bilgi ile karşınıza çıkacağız.

Hilal Yıldız

Kocaeli Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirdikten sonra kendini oyunculuk alanında ve tiyatro kısmında geliştirmeye devam etmiştir.

Emanet dizisi ekibine katılmış ve bilindiği kadarı ile bu dizi kendisi için ilk profesyonel deneyim olacaktır. Henüz rolü resmi olarak açıklanmamıştır.

Volkan Yıldırım

1982 doğumlu Volkan Yıldırım tiyatro ile uğraşmaktadır. Kendini oyunculuk alanında geliştirmeye devam etmektedir. Henüz oynayacağı rol belli değildir.

Aylin Veziroğlu

2018 yılında Prangalı Yarim isimli Filmde ‘Tuğçe’ rolü ile görmüştük. Ardından Yasak Elma dizisinde 49. ve 50. bölümde Selin karakteri ile karşımıza çıkmıştı.

97 yılı Kocaeli doğumludur. Güzel oyuncu Kocaeli Tabib Odası’nda Tiyatro Eğitimi’ni tamamlamıştır. Zamanla kendini oyunculuk alanında geliştirmeye devam etmektedir.

Osman Aydın

86 yılı İzmit doğumlu olan başarılı oyuncu zamanında TV8 kanalında yayınlanan Fenomen isimli yarışmada yer almıştı. Tiyatro oyunculuğunu geliştirmek üzere eğitimlerini devam ettiren Osman Aydın Sema Bekmez ajansın oyuncusudur.

Dizide henüz hangi karakteri oynayacağı belli değildir.

Derya Oğuz Ertün

2019 yapımı Kin isimli filmde rol alması ile bilinmektedir. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir.

Bazı reklam filmlerinde boy göstermiştir. Bunlardan bilinenleri CocaCola, Ruffles ve Joly Tour’dur.

Kadro şu anda bu şekildedir. Diziye yeni oyuncuların gelmesi halinde eklemeye devam edeceğiz. Giden oyuncular oldukça da buradan yine belirteceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Emanet oyuncuları ve güncel oyuncu listesi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız.

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz