Ana Sayfa Emanet Emanet Fırat kimdir? Derya Oğuz Ertün Boy, Dizileri

Emanet Fırat kimdir? Derya Oğuz Ertün Boy, Dizileri

Yakışıklı oyuncu Emanet Fırat kimdir ve canlandıran Derya Oğuz Ertün oynadığı diziler, boyu, yaşı ve sevgilisi gibi diğer detaylar.

Emanet Fırat kimdir?

Canlandıran:Derya Oğuz Ertün
Yaşı:1 Ocak 1996
Nereli:İstanbul
Kilosu:72 KG
Boyu:1.82m
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

Karakterimizi yaşını biraz almış ve hayatını polis memuru olarak devam ettirmektedir, yani günlük hayatta sorunları başından aşkındır. Yani pek çok şey ile mücadele eder.

Ayrıca Seher‘in süt kardeşidir, bildiğiniz üzere Seher’in annesi küçükken ölmüştür, öyle olunca bu karakterimizin annesi onu eve almıştır.

Derya Oğuz Ertün kimdir?

Kariyerinin henüz başında olan genç isim 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur, lisans eğitimini Okan Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Fakat oyuncu olmak istemesi kendini bu alana doğru yönelmiştir.

Böylelikle Human Oyunculuk Atölyesi’ne giderek oyunculuk eğitimi almıştır. Kariyeri ilk olarak reklamlarda yer alarak başlamıştır, yani fiziği ile kısa sürede dikkat çekebilmeyi başarmıştır.

İlk dizi projesi ise bu yapımdır. Şuan için rolünün gayet üstesinden gelebilen genç oyuncu, yakışıklılığı ve oyunculuk kabiliyetinin gelişmesi ile ilerleyen günlerde de daha önemli rollerde görmek dileği ile başarılar dileriz.

Derya Oğuz Ertün dizileri

  • Bu dizi oyuncunun ilk dizi projesidir.

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz