Ana Sayfa Emanet Emanet Neslihan kimdir? Zeynep Naz Eyüboğlu Yaşı, Eşi

Emanet Neslihan kimdir? Zeynep Naz Eyüboğlu Yaşı, Eşi

Genç oyuncu Emanet Neslihan kimdir ve canlandıran Zeynep Naz Eyüboğlu eşi, boyu, yaşı ve oynadığı diziler gibi ayrıntılar.

Emanet Neslihan kimdir?

Canlandıran:Zeynep Naz Eyüboğlu
Yaşı:1996-05-12
Nereli:İstanbul
Kilosu:56 KG
Boyu:1.70m
Sevgilisi, Eşi:Mertcan Eyüboğlu, eşi.

Meşhur konakta pek çok olay olmaktadır, bu yüzden hizmetçiler de bazı şeyler duymaktadır, fakat bu karakterimiz biraz da kendisi duymak istemektedir. Gençliği verdiği merak ile her şeye kulak açar.

Bu bazen onun başına bela açabilir, fakat kötü biri değildir, sadece fazla meraklı bir görevlidir, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Zeynep Naz Eyüboğlu kimdir?

Kariyerinin henüz başında olan genç bir oyuncudur, son zamanlarda ise yıldızı parlamaya başlamıştır. Bu arada genç oyuncu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, ve oyunculuğa yönelmeye başlamıştır.

Ayrıca kendisi Hande Aytar Cast Ajansı oyuncusudur. Sempatik fiziksel özellikleri sayesinde ABC Çamaşır Deterjanı reklam filminde oynamıştır. Yani kariyerine reklam filmleri ile başlayıp, bu günlük dizimiz ile devam etmektedir.

Bu dizi oyuncumuzu ilk dizi projesidir, yani televizyon dizileri için oyuncunun kariyer başlangıcına 2020 yılı diyebiliriz.

Zeynep Naz Eyüboğlu dizileri

  • Bu dizi, oyuncunun ilk televizyon dizisi projesidir.

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz