Ana Sayfa Emanet Emanet Karanfil kimdir? Özge Ağyar Dizileri, Yaşı

Emanet Karanfil kimdir? Özge Ağyar Dizileri, Yaşı

Güzel oyuncu Emanet Karanfil kimdir ve canlandıran Özge Ağyar sevgilisi, yaşı, boyu ve oynadığı diziler gibi diğer detaylar.

Emanet Karanfil kimdir?

Canlandıran:Özge Ağyar
Yaşı:1982
Nereli:İstanbul
Kilosu:65 KG
Boyu:1.70m
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

Karakterimiz biraz yaşını almış biraz daha hayatın sorunlarını çekmiş biridir. Bazen sessiz bazen de tam tersi biri olabiliyor. Çevresindeki insanlar onu sert biri olarak görse de o da duygusal bir karaktere sahiptir.

Özge Ağyar kimdir?

Ekranlarda henüz yeni görmeye başlasak da, kendisi tiyatro ve fotoğrafçılık ile ilgilenen ve biraz da tecrübe edinmiş bir isimdir.

Bu arada oyuncu 1982 yılında İstanbul’da doğduğu bilinmektedir, fakat bu bilgi kesin bir bilgi değildir, yorumlardan elde edindiğimiz bir bilgidir.

Canlandırdığı karakter ile dikkat çeken oyuncu ilk olarak 2019 yılında Yemin dizisinde yer almış, yani televizyon dizisi olarak kariyerinin başlangıcı 2019 yılı diyebiliriz, burada Polis karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra ise bu projede yer almaya başlamıştır, rollerinin üstesinden gayet güzel gelebilen oyuncuyu ilerleyen yıllarda daha çok projede göreceğimizi düşünüyoruz, kendisine başarılar dileriz.

Özge Ağyar dizileri

  • Yemin

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz