Ana Sayfa Emanet Emanet Ziya kimdir? Volkan Yıldırım Dizileri, Oyuncu

Emanet Ziya kimdir? Volkan Yıldırım Dizileri, Oyuncu

Yakışıklı isim Emanet Ziya kimdir ve canlandıran Volkan Yıldırım oynadığı diziler, yaşı, nereli ve boyu gibi diğer detaylar.

Emanet Ziya kimdir?

Canlandıran:Volkan Yıldırım
Yaşı:1 Ocak 1982
Nereli:İzmir
Kilosu:75 KG
Boyu:1.86m
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

Karakterimiz biraz dizimizin tehlikeli isimlerinden biridir, yani ne zaman ne yapacağı tam olarak belli olmaz. O da olayların ortasında kalmış biridir, fakat aldığı kararlar bazen can yakıcı olabiliyor.

Bu arada kendisi Yaman‘ın abisidir, kardeşinin gerisinde kalmamak ve daha belirgin biri olmak istemesi, bazen olay çıkarabiliyor.

Volkan Yıldırım kimdir?

Son zamanlarda kariyerinde daha aktif bir dönem yaşayan yakışıklı oyuncu 1982 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Ekranlarda kendisini biraz az görsek de, tiyatro alanında gayet aktif bir isimdir, yani oyunculuk olarak tecrübeye sahip biridir. Aktif olarak ta tiyatro yapmaya devam ettiği bilinmektedir.

Üniversite mezunudur, fakat ismi tam olarak bilinmemektedir, Beykent Üniversitesi İletişim Tasarım Bölümü olarak tahmin edilmektedir.

Oyuncunun ilk projesi 2012 yılında yer aldığı Kötü Yol adlı dizidir, burada tam 3 bölüm yer almıştır. Sen Anlat Karadeniz yapımında da 2 bölüm yer aldıktan sonra şimdiki dizisine geçmiştir. Yani toplamda 3 projede yer almıştır.

Volkan Yıldırım dizileri

  • Kötü Yol
  • Sen Anlat Karadeniz

Dizinin diğer aktörleri için Emanet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz