Ana Sayfa Oyuncular Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir? (Uğur Güneş)

Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir? (Uğur Güneş)

Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir
Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir

Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir? Uğur Güneş kimdir? Kanunsuz Topraklar Dizisinde Davut rolünü kim oynuyor? gibi tüm soruların ayrıntıları.

Adı:Uğur Güneş
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:10 Kasım 1987
Doğum Yeri:Ankara
Boy:1.81
Kilo:75
Aslen Nereli:Ankara
Sevgilisi:Bilinmiyor
Rol Aldığı Yapımlar:Bir Zamanlar Çukurova, Kanunsuz Topraklar vb.
İnstagram:@ugurgunesofficial

Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir?

2021 senesinin Eylül ayında yayınlanacağı kesinleşen, aylardır çekimine devam edilen, ekranların yeni dizisi ‘Kanunsuz Topraklar’, yayınlanmak üzere hazırlanıyor. Kanunsuz Topraklar başrol oyuncuları Esra Bilgiç ve Uğur Güneş, dram türünde olan senaryosunda başrolleri paylaşıyorlar. Kanunsuz Topraklar Davut karakteri, ünlü oyuncu Uğur Güneş tarafından canlandırılacak. Kanunsuz Topraklar dizisinde epey varlıklı bir iş adamı olan Malik Bey’in kızı Gülfem karakteri ile Zonguldak kömür madenlerinde, maden işçisi olarak çalışan Davut arasında sürmesi imkansız gibi gözüken bir aşk başlayacaktır.

Dizide iş güvenliğini hiçe sayarak, küçük hesaplar peşinde olan zengin Malik Bey, kömür maden işçilerinin güvenliklerini ve sağlıklarını hiçe sayar. Gülfem’in babası Malik Bey, kanunsuz yani yasal olmayan işler yaparak, beş kuruş fazla kazanmak adına insanların yaralanmalarına neden olacaktır. Gülfem ve Davut arasında çok büyük gelir farklılıkları ve statü farklılıkları vardır. Kimse tarafından onaylanmayacak olan bu aşk bakalım kazanacak mı? Uğur Güneş’in canlandırdığı Davut, bu imkansız aşkta neler yaşayacak?

Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir?
Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir?

Uğur Güneş Kimdir?

Son günlerin çok konuşulan ismi Uğur Güneş kimdir? Uğur Güneş, 10 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lisans hayatına da Ankara’da devam etmiş olup Ankara Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlamıştır. 2011 senesinden beri aktif olarak oyunculuk hayatına devam etmekte. Yeniden Başla, Şeytan-ı Racim, Urfalıyam Ezelden, Diriliş Ertuğrul, Seddülbahir 32 Saat, İsimsizler, Bir Zamanlar Çukurova, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, gibi TV ve sinema ekranlarında birçok projede yer almıştır. Son günlerde ismini çok duyduğumuz oyuncunun, Kanunsuz Topraklar Davut karakteri için çok fazla kilo verdiği biliniyor. Uğur Güneş, 2021 Eylül ayında Fox Tv’de yayınlanması duyurulan Kanunsuz Topraklar dizisi ile ekranlarda olacak.

UĞUR GÜNEŞ TELEVİZYON DİZİLERİ

2011 – Yeniden Başla / Eray

2014 – Urfalıyam Ezelden / Çetin

2015/2016- Diriliş: Ertuğrul / Tuğtekin

2016- Seddülbahir 32 Saat / Hüseyin

2017- İsimsizler / Kaymakam Fatih

2018-2020- Bir Zamanlar Çukurova / Yılmaz Akkaya

2021 – Kanunsuz Topraklar / Davut

UĞUR GÜNEŞ SİNEMA FİLMLERİ

2013- Tamam mıyız? / Serhat

2013- Şeytan-ı Racim / Emrah

2019 -Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu /Cemal Tunalı

2020- Dumlupunar: Vatan Sağolsun

Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir?
Kanunsuz Topraklar Davut Kimdir?

Kanunsuz Topraklar Hangi Kanalda?

Kanunsuz Topraklar hangi kanalda yayınlanacağı geçtiğimiz günlerde fragman yayınlanarak duyuruldu. Aylardır çekimlerine devam edilen, senaryosunun özenle Gold Film tarafından hazırlandığı dizi, FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor? Kanunsuz Topraklar ilk bölümleri Zonguldak şehrimizde çekilecektir. Daha sonraki bölümlerin İstanbul’da kurulacak olan dev bir platoda çekimlerinin devam edeceği konuşulanlar arasında.

FAQ

Kanunsuz Topraklar Davut karakteri, ünlü oyuncu Uğur Güneş tarafından canlandırılacak

2011 – Yeniden Başla / Eray 2014 – Urfalıyam Ezelden / Çetin 2015/2016- Diriliş: Ertuğrul / Tuğtekin 2016- Seddülbahir 32 Saat / Hüseyin 2017- İsimsizler / Kaymakam Fatih 2018-2020- Bir Zamanlar Çukurova / Yılmaz Akkaya

Uğur Güneş, 10 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lisans hayatına da Ankara’da devam etmiş olup Ankara Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlamıştır.

Başarılı Oyuncu Uğur Güneş şimdilerde Kanunsuz Topraklar dizisinde rol almaktadır.

Uğur Güneş, 10 Kasım 1987 tarihinde doğmuş ve 34 yaşındadır.

Bir zamanlar çukurova dizisinde Yılmaz Rolünü canlandıran Uğur Güneş, Kanunsuz Topraklar dizisinde oynayacak.

Uğur Ozan Güneş, 10 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lisans hayatına da Ankara’da devam etmiş olup Ankara Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlamıştır. 2011 senesinden beri aktif olarak oyunculuk hayatına devam etmekte.

Başarılı oyuncu uğur güneş 1.81 boyunda ve 75 kilodur.

1987 yılında Ankara'da doğan Uğur Güneş Üniversite eğitimini de Ankara'da bulunan Ankara Üniversitesinde almıştır.

Uğur Güneş baba tarafı Ankara İncesu ilçesinden olup Alevi olup olmadığı ise bilinmemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz