Ana Sayfa Oyuncular Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir? (Onur Kaya)

Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir? (Onur Kaya)

Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir?
Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir?

Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir? Onur Kaya kimdir? Kanunsuz Topraklar Dizisinde Eyüp rolünü kim oynuyor? gibi tüm soruların ayrıntıları.

Adı:Onur Kaya
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:1997 (25 yaşında)
Doğum Yeri:İstanbul
Boy:1.72
Kilo:60
Aslen Nereli:İstanbul
Sevgilisi:Bilinmiyor
Rol Aldığı Yapımlar:Kanunsuz Topraklar
İnstagram:@dogacyildizz

Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir?

Kanunsuz topraklar dizisi bu dönemin en popüler dizilerinden biri bu dizi itibariyle bir çok merak edilen sorular oluştu. Örneğin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı ile alakalı. FOX TV’de yayınlanmaya başlayacak ve eylül ayında artık seyirci karşısına çıkacak. Çok yoğun çalışmalarla birlikte hangi karakterin kim canlandıracağı ve dizide nelerin olacağı ile ilgili senaryo, müzik, yapımcı, yönetmen herkes çok uzun çalışmalar yaptı.

Ardından dizinin yayına girmesi ile birlikte nasıl bir eğitim kalacağı da merak konusu. FOX TV’de yayınlanacak. Faruk Turgut’un da yapımcılık olarak katkısı olacağı için heyecan uyandırıyor. Faruk Teber tarafından yönetilecek dizinin oyuncu kadrosu çok zor ve yoğun şartlar altında çalışmalar yapıldı.

Başrolü paylaşacak iki genç ise Esra Bilgiç ile Uğur Güneş. Bu iki gencin birleştiği dizide büyük bir aşk hikayesi anlatacak bu anlatılacak aşkla birlikte diğer yan karakterlerin birleşmesi ile büyük bir aile hayatında görmüş olacağız. Dizideki Eyüp karakterini ise Onur Kaya canlandıracak.

Onur Kaya‘nın canlandıracağı karakteri ise Davut ve Cemal’in kardeşi olan Eyüp.

Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir?
Kanunsuz Topraklar Eyüp Kimdir?

Onur Kaya Kimdir?

Onur Kaya hakkında çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Daha önce oynadığı dizi ve filmlere baktığımızda ise çok net bir şey göremiyoruz. Sadece bildiğimiz 1997 yılında İstanbul’da doğdu. 172 boyunda 60 kilodur. Oyuncu daha çok sahne tasarımı olarak tiyatro çalışmalarına da yer aldığını internet yazıyor.

Aslında ilk dizisinde oynamış olacak. Daha önce oynadığı tiyatro oyunları ise uçurtmanın kuyruğu sahne tasarımı olarak 2018 yılında, Memleket İsterim tiyatro eseri ile yine sahne tasarım katkısıyla çalışmış bulunmakta.

Daha önce hiçbir oyunculuk deneyimi olmadığı sistem üzerine görüldüğü için ilk deneyimi Kanunsuz Topraklar dizisinde Eyüp karakteri olacak. Böyle büyük bir karakteri canlandırmış olacak olan Onur Kaya’ya neler beklediğini yeni başlayacak dizi ile görmüş olacak. Yeteneğini seyirci karşısında ilk defa görmüş olacağımız Onur Kaya seyirci tarafından beğenilecek ve kabul görecek mi merak edilen en büyük sorulardan da biri bu.

Tiyatro Oyunları

Uçurtmanın Kuyruğu (Sahne Tasarım)
Memleket İsterim (Sahne Tasarım)

Oynadığı Diziler:

Kanunsuz Topraklar (Eyüp) (TV Dizisi)

Deneyim:

Sahne Tasarımı – Han Tiyatrosu

Eğitim:

Dokuz Eylül Üniversitesi – Görsel ve Sahne Sanatları – 2002 – 2010

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz