Ana Sayfa Oyuncular Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)

Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)

necip memili
necip memili

2021 Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayınlanması planlanan Kanunsuz Topraklar dizisi, geçtiğimiz günlerde ilk fragmanıyla seyircisiyle buluştu. Fragmanı hakkında yorumların çok olumlu olması ve konusunun dram türünde olması dizi izleyicilerinin meraklanmasını sağladı. Kanunsuz Topraklar başrol oyuncuları Esra Bilgiç ve Uğur Güneş olarak biliniyor. Dram türünde bir senaryoya sahip olan Kanunsuz Topraklar dizisinin bir diğer önem arz eden rolü de Ali Gedik karakteri. Kanunsuz Topraklar dizisinde Ali Gedik rolünü canlandıran kişi usta ve başarılı oyuncu Necip Memili.

Necip Memili, Kanunsuz Topraklar dizisinde, Zonguldak taş kömürü madenlerinin patronu olarak dizide yer alacak. Kanunsuz Topraklar Ali Gedik karakteri, Necip Memili’nin usta oyunculuğu ile FOX TV ekranlarında seyircisiyle bir araya gelecek. İş etiğini hiçe sayarak birçok insanın ölümünden ve yararlanılmasından sorumlu olacak olan bu karakter için bakalım izleyicilerin görüşleri neler olacak? Gelecek günlerde yorumları sosyal medya platformları üzerinden okuyacağız.

Necip Memili Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisinde çok konuşulacak isim olacak olan Necip Memili kimdir? Necip Memili, 27 Mayıs 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Adana Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda lisans hayatını tamamlamıştır. 2005 yılından itibaren birçok film ve televizyon dizisinde, ekranlarda olmuştur. Beşinci Boyut, Selena, Arka Sokaklar, Hakkını Helal Et, Bez Bebek, Pusat, Yaprak Dökümü, Gece Gündüz, Hanımın Çiftliği, Nene Hatun, Firar, Ay Büyürken Uyuyamam, Sümela’nın Şifresi: Temel, Lüks Otel, Yalan Dünya, Dila Hanım, Ulan İstanbul, Sürgün İnek, Bedel, Guruldayan Kalpler, Yok Artık, Kaçma Birader, Kehribar, Muhteşem Yüzyıl, Dolunayi Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul, Şahsiyet, Çukur, Karakomik Filmler Kaçamak, Şeytan İcadı, projelerinin ardından Kanunsuz Topraklar ile yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında olacak.

Kanunsuz Topraklar Hangi Kanalda?

Kanunsuz Topraklar hangi kanalda olduğuna dair belirsizlikler geçtiğimiz günlerde son buldu. Kanunsuz Topraklar ilk bölüm fragmanı yayınlanmasıyla FOX TV kanalında yayınlacağı kesinleşmiş oldu.

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor? Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümleri Zonguldak ilimizde çekilecek. Dizi daha sonra setini İstanbul’a taşıyacak.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz