Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Alev Alev Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Alev Alev dizisi tüm oyuncuları, Alev Alev güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Alev Alev Yeni gelen oyuncular, Alev Alev giden oyuncular.

Bu yazımızda Show TV’nin Alev Alev dizisi oyuncuları kimler? Alev Alev güncel oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Alev Alev oyuncuları ve oynadıkları karakterlerle ilgili bilgiler alacağız.

Ay Yapım tarafından hazırlanan Alev Alev dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldu. Giderek büyüyen ekibe aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

 

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimleri bir araya getiren Alev Alev dizisinin tüm oyuncuları birbirinden değerli ve insanda heyecan uyandırıyor.

Alev Alev dizisi ne zaman? Sorusuna derhal bir cevap verelim. Önce 22 Ekim‘de çıkacak diye düşündüğümüz dizi görünen o ki dizi 5 Kasım Perşembe günü ekranlarda olacak.

 

Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisi Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri oyuncuları konusunda çok fazla arama yapılmaktadır. Alev Alev dizisi Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlamadır.

 

Burcu Görgün Toptaş’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenlik koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Bir yangında yüzden fazla insanın hayatını kaybetmesiyle başlayan olayların anlatıldığı dizide birbirinden değerli isimler rol alıyor.

Alev Alev dizisi hangi kanalda? Dizi, Show Tv ekranlarında izleyici karşısında olacak. Efsane kadrosu ile gümbür gümbür gelmekte.

 

Genel Bilgiler  
Tür: Dram
Ülke: Türkiye
Kanal: Show TV
İlk Bölüm Tarihi: 5 Kasım 2020

 

Alev Alev Oyuncu Kadrosu

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Demet Evgar (Cemre)
Hazar Ergüçlü (Çiçek)
Dilan Çiçek Deniz (Rüya)
Cem Bender (Çelebi)
Berkay Ateş (Ozan)
Cihangir Ceyhan (Ömer)
Berker Güven (İskender)
Arın Kuşaksızoğlu (Selim)
Zuhal Olcay (Tomris)
Toprak Can Adıgüzel (Ali)
Fatih Çetintaş (Komiser Taner)
Rüzgar Diricanlı (Uzun)
Tayfun Eraslan (Kenan)
Meltem Keskin (Seher)
Ergün Metin
Kayra Orta (Güneş)
Kaan Şener (Atlas)
Sekvan Serinkaya (Adnan)
Yiğit Sertdemir (Korkut)
Cem Sürgit (Bülent)
Nurhan Özenen (Hülya)
   

 

Alev Alev Oyuncuları, Alev Alev Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ayrıntılı

 

Demet Evgar (Cemre Kayabeyli)

Alev Alev Cemre Kayabeyli
Alev Alev Cemre Kayabeyli

18 Mayıs 1980 senesinde Manisa şehrinde doğan Demet Evgar, 41 yaşındadır. Alev Alev Cemre 53 kilo ağırlığında ve 168 cm boyundadır. Kendisi boğa burcu kadınıdır.

İlk dizi tecrübesi Yedi Numara olan Demet Evgar, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Yahşi Batı, Güneşi Gördüm ve Beyza’nın Kadınları gibi ünlü filmlerde oynayan Demet Evgar’ın dizi listesi de bir hayli kabarık.

 

Yedi Numara, Emret Komutanım, Tatlı Hayat, 1 Kadın 1 Erkek, Vatanım Sensin dizilerinde rol alan Demet Evgar, son olarak Avlu dizisinde Deniz Demir başrolüyle ekranlardaydı. Avlu’nun final kararı almasından sonra Alev Alev oyuncuları arasında yer alarak ekranlara geri dönmüştür.

 

Dilan Deniz Çiçek (Rüya Yıldırımlar)

 

Dilan Deniz Çiçek Alev Alev Oyuncusu
Dilan Deniz Çiçek Alev Alev Oyuncusu

28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta doğan Dilan Deniz Çiçek, 26 yaşındadır. Henüz 15 yaşındayken Güneşi Annem Sanırdım adında bir şiir kitabı yayınlamıştır.

2014 yılında Elidor tarafından düzenlenen Miss Turkey yarışmasını kazanan Dila

n Deniz, Çukur dizisinde Sena Koçovalı başrolünü oynamıştır.

Sena rolü ile oyunculuğundaki yeteneğini kanıtlayan güzel oyuncu dizilerin aranan ismi haline geldi. Önümüzdeki yıllarda kendisini daha birçok yapımda izleyeceğiz gibi görünüyor.

 

Hazar Ergüçlü (Çiçek Görgülü)

Alev Alev Çiçek - Hazar Ergüçlü
Alev Alev Çiçek – Hazar Ergüçlü

Kıbrıs Türkü olan Hazar Ergüçlü 29 yaşındadır. 1 Ocak 1992 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti doğumludur. 2010 yılı yapımı Gölgeler ve Suretler filmindeki rolüyle ilk kez profesyonel oyuncu olmuştur.

 

Ahlat Ağacı ve Her Şey Seninle Güzel filmlerinde başrol olan Hazar Ergüçlü, aynı zamanda Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Hakan: Muhafız dizisinde Zeynep rolüyle başrol oynamıştır. Kuzey Güney, Medcezir, Yüksek Sosyete, Hayat Sırları ve Dudullu Postası dizileri yer aldığı önemli yapımlar arasında yer alıyor.

2020 yılından itibaren Ay Yapım imzalı Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev oyuncu kadrosunda başrol oyuncuları arasında yer alıyor.

 

 

Alev Alev Güncel Oyuncu Kadrosu

 

Cihangir Ceyhan (Ömer Ataycı)

Alev Alev Ömer - Cihangir Ceyhan
Alev Alev Ömer – Cihangir Ceyhan

15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da doğan Cihangir Ceyhan, Yusuf adındaki bir filmde oynamıştır. Cihangir Ceyhan’ı bütün Türkiye Blu TV’de yayınlanan Sıfır Bir dizisinde Cio karakteriyle tanımıştır. Hemen sonrasında Çukur dizisinde Azer karakterini canlandıran Ceyhan, Alev Alev dizisi kadrosuna geçmiştir.

 

 

Berkay Ateş (Ozan Akınsel)Berkay Ateş - Ozan

Berkay Ateş – OzanBerkay Ateş 19 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Şu anda 34 yaşındadır. Yarım Kalan Mucize filminde yan rol, Abluka ve Görülmüştür filmlerinde başrol almıştır.

İstanbul Sokakları, Anne, Gülizar dizilerinde oynayan Berkay Ateş, son olarak Çukur dizisinde Mahsun (Fikret) karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

 

 

Berker Güven (İskender Kayabeyli)Alev Alev İskender

Alev Alev İskender7 Eylül 1994 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Babam filmiyle başlayan kariyerinde Vatanım Sensin, Zalim İstanbul ve Hoş Bi’ Sohbet yapımlarında yer almıştır.

Berker Güven, özellikle Zalim İstanbul dizisindeki performansı ile büyük beğeni topladı. Alev Alev dizisinin kötü karakterlerinden biri olarak görünen İskender, Kayabeyli Holding’in medya şirketinin CEO’su konumunda.

İskender hakkında detaylı bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Zuhal Olcay (Tomris Üstünoğlu)

Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu Zuhal Olcay
Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu Zuhal Olcay

İstanbul’da 10 Ağustos 1957 yılında doğan Zuhal Olcay, aynı zamanda şarkıcıdır. Selçuk Yöntem, Zafer Olcay ve Haluk Bilginer’le evlenip boşanmıştır.

Salkım Hanımın Taneleri, Aşk Tesadüfleri Sever 2, 80. Adım, İyi Seneler Londra, İhtiras Fırtınası gibi filmlerde oynamıştır.

1980 yılında ilk dizisi Sönmüş Ocak olan Zuhal Olcay, Arka Sokaklar, İffet, Artist Palas, Urfalıyam Ezelden, Yüksek Sosyete, Yeditepe İstanbul, Varsayalım İsmail gibi dizlerde rol almıştır.

 

Cem Bender (Çelebi Kayabeyli)

1 Ocak 1965 Trabzon doğumlu olan Cem Bender 56 yaşındadır. 1990 yılından beri çeşitli dizi, film ve tiyatro oyunlarında görev aldı. Gülperi dizisindeki Seyit karakteri ile tanınmaya başladı Cem Bender, Alev Alev oyuncuları arasına Çelebi karakteri ile baş kötü karakter olarak katıldı.

Alev Alev dizisinde Cemre’nin (Demet Evgar) kocası eski belediye başkanı ve aynı zamanda saygın işadamı Çelebi rolünde izliyoruz.

 

Yiğit Sertdemir (Korkut Toprakoğlu)

Yiğit Sertdemir Alev Alev Korkut
Yiğit Sertdemir Alev Alev Korkut

15 Ocak 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk, dekor tasarımcılığı, oyun yazarlığı ve tiyatro yönetmenliği yapmıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Yiğit Sertdemir, üniversite yıllarında oyunculukla tanışmıştır. Ardından Gümüşsuyu Tiyatro Topluluğu’na katılmış olan Yiğit Sertdemir’in Kumbaracı50 adında kendine ait sahneleri mevcuttur.

Alev Alev dizisinde başkomiser Korkut karakteri ile dizinin önemli oyuncuları arasındadır.

 

Aybike Turan (Şimal)

Alev Alev Şimal karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Aybike Turan’dır. 1988 doğumlu olan oyuncu aslen Kırıkkalelidir. Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nde eğitim aldı. Tiyatro bölümü üzerine yüksek lisans yapmıştır.

İkinci Şans, Dabbe 6, Çalsın Sazlar, Sekiz ve Muhteşem Üçlü filmlerinde rol almıştır. Dizi kariyerinde ise Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl, Yüksek Sosyete gibi dizilerde rol almıştır.

 

Alev Alev dizisinde Tomris’in (Zuhal Olcay) kızı rolündedir. Dizinin ilk bölümünde çıkan yangında hayatını kaybetmiştir. Ancak annesi Tomris Çiçek’ten (Hazar Ergüçlü) Şimal’in yerini almasını istemiştir. Bülent ile evli olan Şimal’in Atlas adında bir oğlu vardır.

 

Show TV’nin yeni ve iddialı dizisi Alev Alev oyuncuları tabii ki bu kadar değil. Tüm Alev Alev kadrosu için burayı tıklayabilirsiniz.

 

Alev Alev Konusu

Çocuğunun velayetini almaya çalışan bir anne. Cemre hayatı boyunca zorluk yaşamış bir kadındır. Eşinden şiddet gören ve zor zamanlar yaşayan biridir.

Ne olursa olsun çocuğu Güneş’in velayetini kazanmak istiyor. Onu görmek ve tekrar onunla birlikte olmak istiyor.

 

Geçmişte kendisi hakkında da birçok haber yapılmış ve eşi yüzünden kendisi psikolojik rahatsızlıkları olan ve kötücül bir kadın olarak tanıtılmıştır.

Alev Alev’de 3 farklı kadının çeşitli sebepler ile bir araya gelen her biri birbirinden farklı yaşam standartlarına sahip hayatları gözler önüne seriliyor.

Kendi ayaklarının üstünde durmayı öğütleyen, hayatın gerçeklerini sunan Alev Alev, hergün gazetelerde gördüğümüz haberleri önümüze çıkaracaktır.

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Alev Alev oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz