Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Seher kimdir? Meltem Keskin Yaşı, Boyu, Dizileri

Alev Alev Seher kimdir? Meltem Keskin Yaşı, Boyu, Dizileri

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Seher kimdir ve canlandıran Meltem Keskin yaşı, Meltem Keskin boyu, Meltem Keskin dizileri gibi bilgileri sunduk.

 

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

 

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Alev Alev Seher Kimdir?

Canlandıran: Meltem Keskin
Yaşı:
Nereli:
Kilosu:
Boyu:
Eşi / Sevgilisi:

Oyuncunun hayat verdiği karakter hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

 

Meltem Keskin Kimdir? (Alev Alev Seher)

Tam adı Meltem Keskin Bayur olarak geçmektedir. Tecrübeli profesyonel bir oyuncudur. Tiyatro oyunculuğu kökenlidir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nı bitirmiştir.

Genel anlamda Ankara Devlet Tiyatrosu’nda birçok tiyatro oyununa katılmıştır. Yalnızca oyuncu olarak değil aynı zamanda yönetmen yardımcısı olarak da yer aldığı oyunlara tecrübesini katmıştır.

Kayıtlara göre ilk defa Şeytan Çelmesi / Petruska tiyatro oyununda 1990 yılında yönetmen yardımcısı olarak yer almıştır.

 

Profesyonel anlamda ilk dizi oyunculuğu tecrübesini Alev Alev dizisinde elde etmektedir. Ancak dediğimiz gibi, tiyatro kökenli olduğu için oyunculuğu ile alakalı bir tecrübesizlik söz konusu değildir.

Son zamanlarda Alev Alev dizisinde Seher rolü ile ekranlarda yer almaya devam etmektedir.

 

Meltem Keskin Dizileri

  • Alev Alev

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz