Ana Sayfa Haberler Özlem Türkad Eşi ile Yaş Farkı! Ömer Aldemir Kaç Yaşında?

Özlem Türkad Eşi ile Yaş Farkı! Ömer Aldemir Kaç Yaşında?

Pek çok kişinin merak ettiği Özlem Türkad eşi ile yaş farkı ve eşinin Ömer Aldemir yaşı hakkında bilgiler ile sizlerleyiz.

Son zamanlarda farklı projelerde yer almasa da pek çoğumuzun gönlün kazanmış oyuncumuz geçtiğimiz zamanlarda Ev Yapımı dizisi için yine bir araya geldi ve yine ailevi yani normal yaşantıyı konu alan bir yapım bekliyoruz.

 

Bunun yanında sitemize binlerce ziyaretçi bu konu ile alakalı ziyaret etti, bunu dolaylı yoldan önceden cevaplamış olsak da, direkt cevabını vermemiştik, şimdi ise bu konuda detaylıca bu konu hakkında bilgi verelim.

 

Özlem Türkad eşi ile yaş farkı

Yaklaşık değer belirli!!!

Size sadece yorumlarda geçen bilgileri aktarabileceğiz, tam değeri bir tek adamın karşına geçip yaşın kaç? Sorusunu sorabilirsek öğrenebiliriz, çünkü hiçbir yerde ama hiç bir yerde resmi bir bilgi mevcut değil.

 

Ömer Faruk Akdemir yaşı bazı yorumlarda 40 bazılarında ise 45 gördüm, fakat 45 olduğuna neredeyse eminim, bundan azı değil. Çünkü, resimlerde gördüğünüz üzere sakalı biraz beyazlamış ve biraz da yaşlanmış görüntüsü var.

 

Elbette Özlem’den daha genç duruyor fakat güzel oyuncu kendi yaşından bir tık daha olgun gösteriyor, kendisi 48 yaşında ve canlandırdığı roller genel olarak anne rolü olduğu için bizlerde ona o şekilde alıştık ve bu yargı ile onu inceliyoruz.

 

Sonuç olarak aralarındaki yaş farkı 3-5 arası, yani güzel oyuncumuz genç bir oğlan ile evlenmiş değil, biliyorum araştırmayı bu yüzden yapıyorsunuz. 🙂

Evlilikleri 2015 yılında gayet güzel bir tören ile gerçekleştirilmişti, o günden bu yana geçen 5 senede iyi bir çift oldular, gelecek günlerde de öyle olacağı benziyor.

Instagram’da yayınladıkları Ev Yapımı dizi için de gayet olumlu bir video çekmişler, eğlenceli bir video idi izlemenizi tavsiye ederim.

 

Özlem Türkad Eşi Ömer Aldemir Kimdir?

 

instagram Adresi: ozlemelon

Bu arada Ev Yapımı Oyuncu Kadrosu konumuza uğramanızı tavsiye ederiz, sizler için uzun ve çok detaylı bir konu hazırladık.

 

Böylelikle Özlem Türkad eşi ile yaş farkı adlı konumuzu sonlandırmış bulduk, sizlere bu konu hakkında aktarılabilecek en doğru bilgiyi paylaşmaya çalıştık. Daha fazlası için kategorilere bakmayı unutmayınız, iyi seyirler dileriz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz