Ana Sayfa Öğretmen Öğretmen Ateş Karakteri Kimdir? Rolü, Yaşı, instagram

Öğretmen Ateş Karakteri Kimdir? Rolü, Yaşı, instagram

Çarpıcı sahneleri olan Öğretmen Ateş kimdir ve karakterin rolü, yaşı, nereli, instagram adresi bilgilerini paylaştık.

İntihar olayından sonra işlerin iyice karıştığı sınıfta herkesin bir rolü ve sorunları var. Yani herkes zamanında ne yazık ki bir şeyler yapmış. Suçsuz insanları mum ışığında aramaya başlayacağız diye biraz endişeleniyorum.

Dizimiz güzel ilerliyor, bakalım yeni bölümlerde daha çarpıcı sahnelere tanıklık edecekmiyiz. Elbette ilk bölümlerin heyecanı daha yüksekti, bu gayet normal, yine de gelecek bölümlerin de güzel olacağını düşünüyorum.

Öğretmen Ateş Kimdir?

Davranışları genel olarak kaba ve serseri şeklindedir. Bu yüzden pek çok insan onunda suçlu olabileceğini düşünür, fakat kaba ve serseri olmasına karşın aynı zamanda da dürüst biridir.

Genel karakteri sinirli fakat biraz fazla rahattır. Yaşanan olaylardan sonra o da çok fazla değişime uğrar. Akif hoca gerçeğin perdesini aralamak için elinden geleni yapsa da, sınıftaki pek çok öğrenci gizemli olduğu için bazen iş bir noktada tıkanır.

Sonuç olarak ismi gibi biri olan öğrencimiz olayların içinde kalacak ve olayların aydınlatılmasında önemli bir rol üstlenecek.

Ramazan Demir Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, instagram

Boyu: 1.78
Yaşı: 22
Kilosu: 73
Nereli: İstanbul
instagram: mertramazandemir

İstanbul’da 1998 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncumuz şuanda 22 yaşında ve kariyerinin henüz ilk basamaklarında, ileri çok daha güzel ve önemli roller alacağına eminiz, çünkü rol yeteneği ve kabiliyeti oldukça iyi.

Beykent Üniversitesi Konservatuvar bölümünü bitirerek iyi bir eğitim almış oldu, ayrıca diyalog eğitimi de aldı, kendi alanında ilk adımını Arka Sokaklar 88.Bölüm ile attı, burada küçük bir sahnede yer alarak kariyerine başlamış oldu.

Günümüze kadar toplam 8 projede yer aldı, bunların bazıları oldukça önemli idi. Örneğin bir Netflix yapımı olan Rise of Empires: Ottoman‘da tam 5 bölüm yer aldı, ki bu dizinin oldukça önemli bir kısmıydı.

Sonuç olarak, oyuncumuz son zamanlarda oldukça aktif, örneğin Üç Harfliler: Adak 2019 yapımı ve bu yapımda da yer aldı. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz.

Ramazan Demir Dizileri

  • Rise of Empires: Ottoman
  • I am You
  • İstanbul Spy
  • Üç Harfliler: Adak
  • Fazilet Hanım ve Kızları
  • Askopat
  • Arka Sokaklar

Böylelikle Öğretmen Ateş kimdir konumuzu sonlandırmış olduk, iyi seyirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz