Ana Sayfa Haberler Öğretmen yeni bölüm var mı? 5. bölüm ne zaman?

Öğretmen yeni bölüm var mı? 5. bölüm ne zaman?

Heyecanla izlenen dizi Öğretmen yeni bölüm var mı, ve 5. bölüm ne zaman gibi sorunların cevabını vermeye çalıştık, işe detaylar.

Son zamanlarda hem ülkenin genel ekonomisi hemde de dizi sektörü oldukça zor zamanlar yaşıyor. Özellikle de esnaf, ne yazık ki her zaman en büyük darbeyi alan taraf oluyor.

Biz dizi sektörü ile ilgili konuşacak olursak, yapımların pek çoğu korona virüs dolayısı ile ara verdi ve son hızla hazırlıklara devam ediyorlar, kimisi evde çekim kimisi ise olası tüm güvenlik önlemlerini alarak çekim yapmak istiyor.

Öğretmen yeni bölüm var mı?

27 Mayıs belirlenen tarih, fakat duruma bağlı değişiklik gösterebilir!

Evet ne yazık ki bu kadar uzun süre sonra çekimlere başlayacak, bunun pek çok sebebi var, tabi ki öncelik sebep sağlık, her gün artan hasta sayısı ne yazık ki pek çok durumu ön görülemez hale getiriyor, bu yüzden olası tarih değişikli her şeyde yaşanabilir.

27 Mayıs’da sete çıkması demek, yeni bölüm ne yazık ki en az 1-2 hafta sonrası yayınlanacak demek, ki bu en iyi ihtimal, 2 hafta bazı durumlardan dolayı yetersiz olabilir.

Yine de her şeyin hazır ve hızlı ilerlediğini var sayarsak 1 ay içerisinde pek çok sorunun ve durumun düzeleceğine inanıyoruz.

Son bölümleri oldukça heyecanlı bir yerde kalmıştı, hikayenin devamı mutlaka hazırdır, şuanda eksik olan şey güvenli ve hastalık kapmayacak bir şekilde dışarıda çekim yapabilmek.

Yayında olmayan dizilerden sonra, artık kanallarda çok eski fakat hafızalarımızda güzel yer edinmiş dizileri görüyoruz, ve bazı yapımları. Bu asında iyi bir şey, EZEL‘i tekrar yayınlasalar sanırım baştan sona izlerim.

Böylelikle Öğretmen yeni bölüm var mı sorusunu net bir şekilde cevaplamış olduk, biliyorum siz daha yakın bir süreyi bekliyordunuz, fakat ne yazık ki durum böyle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz