Ana Sayfa Haberler Dizi Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor (2021)

Dizi Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor (2021)

dizi oyuncuları bölüm başı ne kadar alıyor

Dizi Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor

Dizi oyuncuları bölüm başı ne kadar alıyor, 2021 yılında ünlü oyuncuların dizilerden bölüm başı aldıkları ücretleri sizlere sıraladık!!! Kimi oyuncular dizilerde canlandırdıkları rollerin yanı sıra da özel hayatlarındaki lüx yaşantıları ve harcamaları ile gündemde olsa da, kimileri özel hayatlarını gizli tutup mütevazi bir hayat yaşama çalışıyor.

Oyuncuların bölüm başı ne kadar kazandıklarına gelin birlikte bakalım; (2021 Güncel)

Taner Ölmez – Ali Vefa Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Ali Vefa Ne Kadar Kazanıyor?

Otizmli bir çocuğun büyüyerek doktor olmasını ve kendisine verilen adın karşılığını sonuna kadar veren Mucize Doktor Ali Vefa bölüm başı 70.000 TL kazanmaktadır.

Murat Yıldırım – Ramo Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Ramo Ne Kadar Kazanıyor?

Varlıklı bir ailenin yasadışı işlerini yürüten ailesine karşı çıkan Ramo, bölüm başı 70.000 TL kazanmaktadır.

Oktay Kaynarca – Hızır Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Hızır Ne Kadar Kazanıyor?

Türkiye’nin en güçlü ailelerinden biri olan Çakırbeyli ailesinin dünya güçlülerine verdiği savaşı anlatan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır bölüm başı 85.000 TL kazanmaktadır.

Burak Deniz – Maraşlı Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Maraşlı Ne Kadar Kazanıyor?

Özel kuvvetlerden ayrılıp sakin bir hayat sürdürürken kızı vurulan ve buna sebep olanları arama yolunda aşık olan Maraşlı bölüm başı 55.000 TL kazanmaktadır.

Çağlar Ertuğrul – Serdar Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Serdar Ne Kadar Kazanıyor?

Almanya’da yaşamlarını sürdürürken ailesi katledildikten sonra devlet himayesine alınarak yetiştirilen ve içerisinde bulunduğu teşkilatta çeşitli görevlere katılan Teşkilat Serdar bölüm başı 40.000 TL‘ye yakın kazanmaktadır.

Caner Cindoruk – Volkan Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Volkan Ne Kadar Kazanıyor?

Senelerdir huzurlu bir evliliği olan ve eşinin güvenini kötüye kullanıp onu genç bir kızla aldatan Sadakatsiz Volkan bölüm başı 70.000 TL kazanmaktadır.

Burak Özçivit – Osman Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Osman Ne Kadar Kazanıyor?

Osmanlı Devletinin kurulacağı güne ve kurulduktan sonrasını anlatan dizide başrol oynayan Kuruluş Osman bölüm başı 45.000 TL kazanmaktadır.

Akın Akınözü – Miran Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Miran Ne Kadar Kazanıyor?

Yıllar önce öldürülen ailesinin intikamını almak isterken Mardin Midyat’ın en güçlü ailesinin kızına aşık olan Hercai Miran bölüm başı 35.000 TL kazanmaktadır.

Ezgi Mola – Safiye Bölüm Başı Ne Kazar Kazanıyor?

Safiye Ne Kazar Kazanıyor?

Annesinin sürekli olumsuz tavırlarıyla karşılaıp obsesif rahatsızlığı olan kardeş rolünü üstlenen Masumlar Apartmanı Safiye, bölüm baş 90.000 TL kazanmaktadır.

Farah Zeynep Abdullah – İnci Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

İnci Ne Kadar Kazanıyor?

Yaptığı kaza sonrası bütün aşk hayatı değişen güzel oyuncu Masumlar Apartmanı İnci bölüm başı 85.000 TL kazanmaktadır.

Demet Evgar – Cemre Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Cemre Ne Kadar Kazanıyor?

Belediye başkanı eşinin her türlü şiddetine maruz kalan ve yaşanan sarnıç yangını sonrası eşinin elinden kurtularak hayat mücadelesi veren Alev Alev Cemre bölüm başı 55.000 TL‘ye yakın kazanmaktadır.

Buğra Gülsoy – Sultan Melikşah Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Babası Alp Arslanın vefatından sonra tahta geçen ancak tahta geçip devleti koruma yolunda eşini ve çocuğunu kaybetmeyi göze alan Uyanış Büyük Selçuklu Sultan Melikşah bölüm başı 60.000 TL kazanmaktadır.

Sultan Melikşah Ne Kadar Kazanıyor?

Yeni Dizi Oyuncuları Maaşları, Yeni Oyuncular Ne Kadar Kazanıyor?

Bu yazımız da sizlere 2021 yılında en çok dikkat çeken dizi ve dizilerdeki oyuncuları maaşlarını listelemeye çalıştık. Tanınmış ve yeni oyuncuların ne kadar kazandıkları 2021 güncel şekilde yazdık. Son zamanlarda oldukça popüler olan Çukur dizisi, Kuzey yıldız dizisi, Bir Zamanlar Çukurova gibi oldukça ilgi gören dizilerinde oyuncularını sizler için kısa zamanda paylaşacağız. Hangi ünlünün, örn: Cumali, Eda Ece, Murat Yıldırım gibi ne kadar kazandığını merak ediyorsanız yorum kısmından bize iletirseniz liste güncellenecektir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz