Ana Sayfa Seni Çok Bekledim Oyuncular Seni Çok Bekledim Sibel Kimdir? (Nihan Büyükağaç)

Seni Çok Bekledim Sibel Kimdir? (Nihan Büyükağaç)

Seni Çok Bekledim Sibel Kimdir

Seni Çok Bekledim Sibel karakterini İstanbul doğumlu Murat Yıldırım ile evlenen 40 yaşında ki dizi oyuncusu Nihan Büyükağaç canlandırıyor.

Seni Çok Bekledim Sibel Kimdir

Özcan Deniz’in kaleminden çıkan ve oldukça büyük ses getiren Seni çok bekledim dizisi ve oyuncuları oldukça merak konusu olmuştur. Seni çok bekledim Sibel karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Nihan Büyükağaç’tır. Dizide Seni çok bekledim Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) annesi karakterinde rol alıyor.

Güzel, alımlı ve sırları olan bir kadın olup, kızına çok düşkündür. Zor bir hayat yaşamasına rağmen, dizide kızının iyi bir eğitim alması için elinden geleni yapmaktadır. Ayrıca kendi iradesi dışında kalan olaylar karşısında pasif kalmayı tercih etmiştir. Kızı olan Ayliz’i de güçlü biri olarak yetiştirmiştir. Bu yüzden de Seni çok bekledim Ayliz, ayaklarının üzerinde durabilen güçlü bir kadındır.

Nihan Büyükağaç Kimdir

İsim: Nihan Büyükağaç
Aslen Nereli: İstanbul Doğumlu
Eşi Kim: Murat Yıldırım
Boy Kg: 1.72 – 57
İnstagram hesabı: @nbuyukagac
Kaç Yaşında: 40
Oynadığı Diziler: Seni Çok Bekledim, Cesur ve Güzel …

İstanbul’da dünyaya gözlerini açan başarılı oyuncu Nihan Büyükağaç, 28 Eylül 1981 yılında doğmuştur. Eğitim hayatını Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesine bağlı olan Tiyatro’da başlamıştır. Burada Tiyatro bölümünü bitirmiş ve kameralar karşısına ilk çıktığında Fırtınalar dizisi onun için büyük bir fırsat olmuştur. Daha sonra rol aldığı projeler; sınıf, muhteşem yüzyıl, derdest, gecenin kraliçesi gibi dizilerdir.

Nihan Büyükağaç Kimdir

Birçok dizi ve filmde rol alan başarılı tiyatrocu ve oyuncunun şimdiki rolü ise Seni çok bekledim Sibel karakteridir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan başarılı oyuncunun karakteri Muhteşem Yüzyıl Gülşah hatundur. Mahidevran sultanın en büyük yardımcısı olan ve her daim onun arkasında duran bir karakterdi.

Nihan Büyükağaç Boyu ve Kilosu

Güzel oyuncu Nihan Büyükağaç, oyunculuğuyla birlikte güzel fiziğiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Oyuncunun boyu 1.72 olup kilosu da 57’dir.

Nihan Büyükağaç Burcu Nedir

Başarılı oyuncu Nihan Büyükağaç, Terazi burcudur. Hava grubundan olan terazi burçları dengeli ve adaletli olmaları ile bilinmektedirler. Güzel oyuncunun ayrıca uysal bir yapısı vardır. Büyülü bir havası olan ve oldukça sakin bir yapıya sahiptir.

Nihan Büyükağaç Eşi Kimdir?

nihan büyükağaç eşi

Şimdiye kadar eski aşk hayatından bahsedilmeyen oyuncu Nihan Büyükağaç evli ve bir çocuk annesidir. Kocasının ismi ise Murat Yıldırım’dır. Sevilen oyunculardan olan Nihan Büyükağaç ile ilgili evliliğine dair magazinde herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Fakat güzel oyuncunun mutlu bir beraberliği olduğu bilinmektedir. Sevilen oyuncu şimdiki Seni çok bekledim Sibel karakterine hayat verirken, aynı zamanda evliliğini ve çocuğunu da aksatmadığı bilinmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz