Ana Sayfa Seni Çok Bekledim Oyuncular Seni Çok Bekledim Selahattin Kimdir? (Caner Şahin)

Seni Çok Bekledim Selahattin Kimdir? (Caner Şahin)

Seni Çok Bekledim Selahattin karakterini 1992 Eskişehir Doğumlu Hayal Köseoğlu ile sevgili olan Caner Şahin canlandırıyor.

Seni Çok Bekledim Selahattin Kimdir

Seni çok bekledim Selahattin karakteri oldukça ilgi çeken oyunculardan biri olmuştur. Star TV’de yayınlanan dizide kısa süre içerisinde beğeni almıştır. Erzincanlı olarak Seni çok bekledim Selahattin karakterine hayat veren kişinin gerçek ismi Caner Şahin’dir.

Caner Şahin Kimdir

İsim: Caner Şahin
Aslen Nereli: Eskişehir
Sevgilisi: Hayal Köseoğlu
İnstagram:
Hangi Dizilerde Oynadı: Tutsak , Seni Çok Bekledim
Boy-Kilo: 1.84 – 1.75
Yaş: 29

Caner Şahin, 26 Mayıs 1992’de Eskişehir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Babası ve annesi emekli öğrenmendir. Caner Şahin, eğitimini İstanbul Üniversitesi, devlet konservatuvarında tiyatro bölümünde bitirmiştir. İlk oyunculuk deneyimini ise Babam ve Ailesi olan 2016 yapımı projede yapmıştır.

Caner Şahin Kimdir

Babam ve Ailesi Kadir karakterine hayat vermiş ve sonrasında da pek çok projede yer almıştır. Şimdi ise Star TV’de yayınlanan Seni çok bekledim Selahattin rolündedir. Oyuncu, hayranları tarafından ilgiyle ve beğeniyle takip edilmektedir.

Caner Şahin Boyu ve Kilosu Kaçtır

Caner Şahin’in boyu 1.84 olup kilosu da 75 kg’dir.

Caner Şahin Burcu Nedir

26 Mayıs 1992 yılında doğan başarılı oyuncunun burcu ikizlerdir. Oldukça zeki bir karaktere sahip olan yakışıklı oyuncu, hem pozitif enerjisi hem de oyunculuk performansıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Caner Şahin Sevgilisi Kimdir?

Caner Şahin sevgilisi Hayal Köseoğlu ile birlikte.

Caner Şahin’in eski sevgilisi Hayal Köseoğlu’dur. Bir arkadaşı tarafından Caner Şahin ile arasının düzeltilmesi faaliyetlerine girişilse de güzel oyuncu Hayal Köseoğlu bunu kabul etmemiştir. Hayal Köseoğlu, İnstagram üzerinden yapmış olduğu bir canlı yayında dizi ve film sektörlerinde bir şikayetini dile getirmiştir. Bunun da başrol oyuncusu kadının çok güzel olması gerektiği ya da başrol erkeğin de çok yakışıklı olması gerektiğidir. Bu konuda sitemde bulunan başarılı oyuncunun şimdi Seni çok bekledim Selahattin karakterine hayat veren Caner Şahin ile bir ilişkisi yoktur.

Caner Şahin Rol Aldığı Filmler ve Diziler

Seni Çok Bekledim dizisi 2020 yapımı olup burada Selahattin karakterindedir.
Kuzgun dizisinde 2019 yılında Kartal ismi rolündeydi
Kardeşler filmi 2019 yılı Ramazan rolündeydi
Nefes Nefese 2018 yapımı dizisinin Salih karakteri
Tutsak dizisi 2017 yapımı olup Bahadır rolündeydi
Babam ve Ailesi dizisi 2016 yapımı olup Kadir karakterine hayat vermiştir.

Caner Şahin Hakkında Bilinmeyenler

Caner Şahin, Seni çok bekledim Selahattin rolü ile ortak ilişkisinin duygusal yapı olduğunu söylemiştir.
Seni çok bekledim dediği şey projedir
Setli günlerinde çok keyifli vakitler geçiriyor ve sette olan Özcan Deniz’in iyi bir kişi olduğunu ve başarılı olduğunu söylüyor
Karakteri bir şehir olsaydı Erzincan olurdu. Ama ünlü oyuncunun Erzincan’la da herhangi bir bağlantısı yoktur. Sadece rolde Erzincanlı karakterindedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz