Ana Sayfa Dizi Özetleri Aşk mantık İntikam Ozan (İlhan Şen)

Aşk mantık İntikam Ozan (İlhan Şen)

ilhan şen kimdir
ilhan şen kimdir

Yaz dizi itibarıyla bomba gibi gelen Aşk İntikam dizisi yazın başlayan bu dizi herkesin çok büyük merak ettiği ve çok sevdiği bir dizi haline geldi.  Reyting rekorları kıran diziyle Ozan karakterini İlhan Şen canlandırıyordu. Aşk mantık İntikam dizisi hem büyük bir beğeni topladı.

İlhan Şen kimdir?

İlhan Şen dizide Ozan Korfalı karakterini canlandırıyor. Yazılım şirketinin CEO’su dur. İlhan Şen kimdir 19 Aralık 1987 doğumludur. Üniversite eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır.

İlhan Şen’in daha önce yer aldığı dizi ve filmler nelerdir?

  • 2018 Mehmet bir Cihan Fatihi Şehzade Alaaddin Kanal D
  • 2018 Şahin Tepesi Mete karakteri ATV
  • 2019 Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Ferman façalı ATV
  • 2020 Ramo dizisi Neco karakteri Show TV
  • 2021 seni çok bekledim Erol Eren Star TV
  • 2021 Aşk mantık İntikam Ozan korfalı Fox TV
  • 2020 biz böyleyiz filmi

Haziran itibariyle FOX TV’de yayınlanmaya başlayan aşk mantık İntikam dizisi bomba gibi hayatımıza düşmüştür. Aşk mantık intikamın yakışıklı başrolü Ozan karakterini canlandıran İlhan Şen ise Şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya başlamıştır. Artık popülerliği ile birlikte Türkiye’de en çok tanınan oyunculardan biridir.

Ozan Korfalı nasıl bir karakter?

Ozan Korfalı Esra’yı daha daha 8 yaşındayken küçücük bir çocukken ona hissetti aşkla büyümüştür. Üniversiteyi bitirene kadar Esra’nın Her dediğini yapan ve ona aşkını her an belli eden bir sonra bir anda kendisi Esra’ya evlilik teklifi etmesi ile birlikte evlenmeye karar verirler. Evlendikten sonra inandığı projeyi hayata geçirmeye ve hayallerinin peşinden gitmeye karar veren Ozan esrayla ilgilenmez. Bunun üzerine Esra Ozan’dan boşanmak ister ve boşanırlar. 5 yıl sonra tekrar bir araya gelirler ve birbirlerinden nefret eden iki düşman gibi görünseler de Ozan Korfalı hala ilk günkü gibi Esra’yı aşıktır. Dizide birçok yan karakter ile birlikte hem eğlenceli hem de güzel bir aşkı anlatan dizi yaz Dönemin en popüler dizilerinden biri olarak reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz