Ana Sayfa Seni Çok Bekledim Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Seni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Star TV’nin  beğenilen dizilerinden Seni Çok Bekledim oyuncuları hakkında bilgiler.

Aşk kategorisinde yayınlanacak olan dizide Doha’dan Erzincan’a, Erzincan’dan da İstanbul’a uzanan bir öykü anlatılıyor.

Senaristliğini Özcan Deniz’in yaptığı Seni Çok Bekledim dizisinde, yönetmenlik koltuğunda Şahin Altuğ yer alıyor.

Dizinin yapımcılığını ise DNZ Film üstlendi.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları

 

Özcan Deniz (Kadir) Kimdir?


Asıl memleketi Ağrı olan Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğu Aydın şehrinde geçti. 1985 senesinde orkestralarda solistlik yapmaya başlayan Özcan Deniz, Aydın Sultanhisar’da bir ses yarışmasını kazandı.

1988’de İstanbul’a geçip oradan da Almanya’ya giden genç şarkıcıyı Münih’te keşfettiler. Yine Ağlattın Beni albümü, ilk albümü olmakla birlikte toplam 11 albümü vardır. Zamanında Prestij Müzik ailesinde çok öne çıkmıştır.

1994 yılında sinemaya da giriş yapan Özcan Deniz özellikle 2011’de Ya Sonra ve 2012’de Evim Sensin filmleriyle iz bırakmıştır.

Asmalı Konak, Bir Zamanlar Osmanlı gibi dizilerde de rol alan Özcan Deniz, 2021 itibariyle Seni Çok Bekledim dizisinde Kadir adındaki başrolü canlandıracaktır.

 

İrem Helvacıoğlu (Ayliz) Kimdir?


Seni Çok Bekledim dizisinde ikinci başrol olarak yer alan İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamlamasının ardından Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle bize merhaba demiştir.

Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları, No.: 339 dizilerinde yardımcı oyuncu olan İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Zorlu Kaleli adındaki başrolü canlandırmıştır.

2014 yılında ilk sinema filmi Aşkın Dili yapımında yardımcı oyuncu olan Helvacıoğlu, daha sonra yer aldığı tüm filmlerde başrol oyuncusu olmuştur.

 

Mustafa Uğurlu (Celal) Kimdir?

25 Kasım 1955 yılında Karaman şehrinde dünyaya gelen Mustafa Uğurlu, aynı zamanda oyuncu Ahmet Uğurlu’nun kardeşidir. 1993 yılında Rıza Beyler yapımıyla televizyona geçen Mustafa Uğurlu, 1998 yılında Ağır Roman filmiyle birlikte tüm Türkiye’ye kendini tanıtmıştır.

Ağır Roman filmi sayesinde Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü de almıştır.

Masum Değiliz, Bir Dilim Aşk, Çıplak Gerçek, Galip Derviş gibi yapımlarda yer alan Mustafa Uğurlu, Celal karakteriyle birlikte Seni Çok Bekledim dizisine katılmıştır.

 

Caner Şahin (Selahattin) Kimdir?

26 Mayıs 1992 yılında Eskişehir ilinde dünyaya gelen Caner Şahin, tiyatrocudur. Babam ve Ailesi, Tutsak, Nefes Nefese ve Kuzgun dizilerinde oynamıştır.

Tek sinema deneyimi Kardeşler filmidir.

İlhan Şen Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle tüm Türkiye’de tanınan İlhan Şen, 19 Aralık 1987’de Bulgaristan’da doğdu.

İlk dizisi ATV’de yer alan Şahin Tepesi olmakla birlikte son olarak Ramo dizisinde kısa bir süre oynamıştır.

 

Yıldız Kültür Kimdir?

31 Aralık 1944 yılında Ankara’da doğan Yıldız Kültür, Ankara Devlet Konservatuar Yüksek Bölümü’nden mezun olmuştur.

İzmir, İstanbul ve Ankara Devlet Tiyatroları’nda rol alan Yıldız Kültür, Issız Adam filmiyle en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü aldı. Hatırla Sevgili, Küçük Sırlar, Issız Adam, Karadayı, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Mucize gibi ünlü yapımlarda çalışan Kültür, yeni dizi Seni Çok Bekledim ekibine katıldı.

 

Lila Gürmen Kimdir?

19 Şubat 1966’da Ankara’da dünyaya geldi. 4 dil bilen Lila Gürmen, Franz Schubert Konservatuarı’ndan mezun olmuştur.

İzmir Çetesi, Firar, Karadayı ve Zemheri dizilerinde oynadı.

 

Ali İpin Kimdir?

Ankara şehrinde 21 Aralık 1955’te doğan Ali ipin, 1978 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’nı bitirdi. Cenevre şehrinde de eğitimler alan İpin, 2000 yılında Samyeli yapımında rol aldı.

Çocuklar Duymasın, Aliye, Kurtlar Vadisi, Asmalı Konak, Yaprak Dökümü gibi ünlü dizilerde yer alan oyuncu şimdi Seni Çok Sevdim dizisinde rol alacak.

Türkü Turan Kimdir?


1 Şubat 1985 yılında Muğla’da doğan Türkü Turan, sosyoloji bitirmesine rağmen oyunculuk yapmaktadır.

Musallat 2: Lanet, Kosmos, Toprağın Çocukları gibi filmlerde rol alan Türkü Turan son olarak Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde Aylin karakterini canlandırdı.

Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu için

Seni Çok Bekledim Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu  yazımıza bakınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz