Ana Sayfa Akrep Akrep Dizisi Şahin Kimdir? Taha Baran Özbek Hayatı

Akrep Dizisi Şahin Kimdir? Taha Baran Özbek Hayatı

Star TV’de 11 Aralık akşamı izleyicisiyle buluşan akrep dizisi daha ilk bölümlerden itibaren büyük beğeni topladı. Usta oyuncu Demet Akbağ uzun bir süreden sonra ilk kez bir dizide yer aldı. Hem kadrosu hem de senaryosuyla izleyicinin gönlünde kısa sürede taht kuran

Akrep artık yeni bölümleriyle seyircisiyle buluşacak.

Taha Baran Özbek (Akrep Dizisi Şahin) Hayatı Resimleri

Büyük entrika ve aşk hikayelerinin döndüğü Akrep’te en dikkat çeken karakterlerden biri de şüphesiz Şahin karakteri genç ve yetenekli oyuncu Taha Baran Özbek tarafından canlandırılıyor.

Taha Baran Özbek   Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunu olan Taha Baran Özbek 1998 doğumlu bir oyuncu.

 

İlk dizi deneyimi Dip olan Özbek daha sonra Bir Litre Gözyaşı, Bizim Hikaye, Azize ve Kırmızı Oda gibi iddialı yapımlarda rol alarak kendisine büyük bir hayran kitlesi kazandırdı. Akrep dizisinde canlandırdığı Şahin karakteri ise kendisi için tam biçilmiş bir olarak dikkat çekmekte.

 

Dizinin tanıtımında “Asıl şimdi yan yana durmalı, gerçekten aileye olmalıyız” sözleriyle karşımıza çıkan Şahin dünyada en çok ailesine değer veren bir genç olarak karşımıza çıkıyor. Şimdilik pek ön planda bir karakter olarak gözükmese de ilerleyen bölümlerde hikayesiyle sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

 

Akrep, Şahin karakteri dizide Esila Umut’un hayat verdiği İpek karakterinin deliler gibi aşık olduğu genç bir adam. Genç ve güzel bir kız olan İpek, hayatının temelinde Şahin’e olan aşkını koymuş durumda. Şahin ise ailesini aşkın daha önüne koymakta. Fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde bu durum değişebilir.

 

Şahin de İpek’i seviyor gibi görünüyor fakat İpek gibi aşkı hayatının merkezine koyması konusunda pek de emin değiliz. Şimdilik her şey bir sır perdesi. Bakalım bu aşk derinleşecek mi yoksa Şahin İpek yerine ailesini mi tercih edecek? Bu soruların cevaplarını Akrep dizisini izledikçe alacağız.

 

Bu hafta üçüncü bölümüyle ekranlarda olacak Akrep dizisi yine sevenlerini ekranlara kilitleyecek. Reyting yarışında ilk bölümleriyle ben de varım diyen Akrep’te bakalım bu hafta neler olacak. Akrep her cuma Ana Haber Bülteni’nden sonra Star TV ekranlarında. Henüz izlemediyseniz bir şans vermenizi öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz