Ana Sayfa Akrep Akrep Dizisi Ayşem Kimdir? Beril Pozam Hayatı

Akrep Dizisi Ayşem Kimdir? Beril Pozam Hayatı

Star TV’nin yeni dizisi Akrep bir anda ekranlarda boy gösterdi ve daha ilk bölümden izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Bu açıdan epey iddialı bir dizi olduğunu da kanıtladı. Parçalanmak üzere olan bir aile ve bu aile içerisinde yalan ve entrikaları anlatan Akrep dizisi Cuma akşamları izleyicisiyle buluşuyor.

Başrolde Demet Akbağ’ın harikalar yarattığı Akrep dizisinde birçok yetenekli oyuncu yer alıyor. Kadrosu epey sağlam olan dizide her karakterin farklı ve derin bir hikayesi var. İzleyicilerin daha şimdiden favori karakterleri ve nefret ettikleri karakterler oluşmaya başladı bile. Bu da bize kadronun işini en iyi şekilde yaptığını gösteriyor.

Akrep Dizisindeki  Ayşem Kimdir?


Kuşkusuz akrep dizisinin en önemli ve en dikkat çeken karakterlerinden biri de Beril Pozam’ın canlandırdığı Beril Pozam karakteri. Genç, yetenekli ve güzel oyuncu Akrep dizisi Ayşem karakteri için en doğru isim olmuş. İlk bölüm sonrası Google’da da sık sık Beril Pozam ve Ayşem karakterinin arandığını biliyoruz.

 

Beril Pozam  Hayatı ile İlgili Bilgiler


1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu Beril Pozam Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Kendisi aslen tiyatrocudur. Ayrıca, çevirmenlik ve sahne asistanlığı da yapmıştır. Tiyatro onun için apayrı bir yere sahip olsa da TV dizilerinde de rol almıştır. Kendisini ilk kez Afilli Aşk dizisinde görmüştük.
Beril Pozam’ın Akrep dizisinde canlandırdığı Avukat Ayşem. Kız kardeşini ölüdrdüğü iddia edilen Ferda’yı hapisten kurtarmaya çalışmaktadır. Fakat, bu hiç de kolay olmayacaktır. Ferda, kendisini daha bir yaşındayken terk eden annesinden intikam almak için kız kardeşini öldürmüştür. Avukat Ayşem’in işi ise çok zordur.

Anladığımız kadarıyla Ayşem’in tek derdi de Ferda’yı kurtarmakmış gibi durmamaktadır. İzleyiciye sanki başka planları varmış gibi hissettirmektedir. Bu yüzden Ferda’nın Berna’nın hayatına düştüğü gibi Ayşem’in de Ferda’nın hayatına bomba gibi düşmesi ve büyük bir değişikliğe sebep olmasını beklemek hiç de sürpriz olmaz.

Beril Pozam’ın Avukat Ayşem karakteri şimdilik müvekkilini korumaya ve kurtarmaya çalışan sıradan ve ilgili bir avukatmış gibi durmakta. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise bu durum tamamen değişebilir. Ayeşm diğer karakterlerle daha çok iletişim içerisine girdikçe Konunun bambaşka yerlere gideceği gayet açık ve net gibi görünüyor.

Ayşem’in neler yapacağını hep birlikte izleyip göreceğiz. Akrep dizisi her Cuma Ana Habaer Bülteni’nden sonra Star TV’de yayınlanıyor. Aşk ve yalanlarla örülü bir duvarın içerisine hapsolmuş Emgen ailesinin hikayesini kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz