Ana Sayfa Akrep Akrep Ece Kimdir? Kaç Yaşınca? Akrep Dizisi Ece Karakteri İncelemesi

Akrep Ece Kimdir? Kaç Yaşınca? Akrep Dizisi Ece Karakteri İncelemesi

Akrep Ece kimdir Ahsen Türkoğlu
Akrep Ece kimdir Ahsen Türkoğlu

Dizi karakterleri ve karakteri oynayan oyuncuları yakından tanımaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Akrep dizisi Ece kimdir? Sorusuna yanıt arayacağız. Akrep Ece karakteri ve canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgiler alacağız.

Star TV‘nin yeni bombası Akrep dizisinde birçok yetenekli oyuncu rol alıyor. Perihan karakterini canlandıran Demet Akbağ’dan zaten bahsetmemize bile gerek yok. Kendisi ustalığını bugüne kadar oynadığı yapımlarda ve canlandırdığı karakterlerle kanıtlamış durumda.

Bekir Aksoy, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Demet Gül de birçok dizi ve filmde önemli roller almış usta isimler. Dizinin diğer oyuncuları ise genç ve yetenekli oyunculardan oluşuyor.

Bazılarının henüz ikinci veya üçüncü rolü olmasına rağmen performanslarıyla ekranda hiç sırıtmıyorlar. Oyunculukların bu denli iyi olması yeni bir dizi olmasına rağmen Akrep’in başarısının ardındaki en önemli sebeplerden biri.

Bir de şüphesiz dizinin herkesin ilgisini çekecek türden bir senaryosu var.

Akrep Dizisi Ece Kimdir?

Akrep dizisinde Ece karakteri ile bir de minik bir yetenek rol alıyor. Daha önce Beko reklamlarında gördüğümüz 2014 doğumlu, henüz 6 yaşındaki Ahsen Türkyılmaz Akrep dizisinde evin en küçüğü, tekne kazıntısı Ece karakterini canlandırıyor. İlk iki bölüm itibariyle en az setteki ağabey ve ablaları kadar başarılı olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

Ahsen Türkyılmaz tarafından canlandırılan Akrep dizisi Ece karakteri belki de dizide olaylardan en çok etkilenen karakter. Ağabeyi ve ablası gibi olayları kavrayabilecek yaşta değil. Zaten dizinin tanıtımlarında “Annem nerede” sözüyle daha dizi başlamadan bile yüreklerimizi dağlamayı başarmıştı.

Ece, Fikret (Bekir Aksoy) Berna’nın (Başak Daşman) en küçük çocuğu. Ablası kardeşlerine annelik yapmaya çabalarken bir yandan da yasak aşkının acısını çekiyor.

Ağabeyi ise bambaşka diyarlarda. Babası ise eşini ve ailesini aldatan bir adam olarak karşımıza çıkıyor.

Anneannesi Perihan Emgen (Demet Akbağ) ise evlat acısıyla yanıp tutuşuyor. Akrep dizisi Ece böyle bir ortam içerisinde anne sevgisinin görememenin yanında bir de yalnızlık çekiyor.

Ferda’nın Emgen ailesinin hayatına bir bomba misali düşmesinin ardından bu bombanın şarapnellerinin en çok isabet ettiği karakter Ahsen Türkyılmaz tarafından canlandırılan Ece Karakteri diyebiliriz. Annesiz kalmayı bir türlü kabullenemiyor. Zaten ailesinde olup biten birçok şeyi idrak edebilmek için yaşı da çok küçük.

Anneannesi, ablası ve evin hizmetçisi Hacer’in Ece’nin üzerine daha çok düşmesi gerekiyor. Fakat onlar da bir yandan kendi sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalıyor. Bu da Ece’yi olumsuz yönde etkiliyor. Çünkü Ece hem bu zor dönemde gerekli ilgiyi görmüyor hem de sorularına bir cevap bulmakta güçlük çekiyor.

Kendi çocuk dünyası içerisinde acı çeken Ece’nin ilerleyen bölümlerde neler yaşayacağı da birçok izleyicinin merak konusu. Özellikle çocuk sahibi izleyiciler

Ece karakteri ile daha kolay empati yapabiliyor. Bu yüzden zavallı Ece’ye acıyıp onun için üzülen izleyicilerin sayısı da hayli fazla.

Akrep Ece Gerçekte Kim?

Ahsen Türkyılmaz Akrep Ece Karakteri
Ahsen Türkyılmaz Akrep Ece Karakteri

Dizide Ece karakterine hayat veren çocuk oyuncu Ahsen Türkyılmaz hakkında yeterli bilgi bulamadık. Daha önce Beko’nun reklamlarında oynadığını biliyoruz.

Ahsen Türkyılmaz, 2014 İstanbul doğumlu, henüz daha 6 yaşında. Akrep dizisi Ece karakteri ilk dizi deneyimi oldu. Ancak 2021’de Netflix için düşünülen Fatma isimli dizide yer alacağı konuşuluyor.

Umarız Akrep dizisi Ece kimdir? Sorusuna cevap bulabildiniz. Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Dizinin bütün oyuncu kadrosu için “Akrep Oyuncuları” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Akrep dizisiyle ilgili bütün bilgileri “Akrep” kategorisinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz