Ana Sayfa Akrep Akrep Dizisi Berna Kimdir? Akrep Berna Karakteri İncelemesi

Akrep Dizisi Berna Kimdir? Akrep Berna Karakteri İncelemesi

Akrep Berna karakteri kimdir

Star TV’nin yeni dizisi Akrep, reytinglerde oldukça iddialı bir dizi. Biz de Akrep dizisinin karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Akrep dizisi Berna kimdir? Akrep Berna karakteri hakkında detaylı bilgiler alacağız.

 

Akrep Berna rolünü oynayan oyuncunun kim olduğunu, daha önce yer aldığı yapımları hatırlayacağız. Akrep dizisindeki Berna nasıl bir karakter ve kim oynuyor? Cevapları yazımızın devamında olacak.

 

Demet Akbağ’ın Perihan Emgen karakteri ile başrolde olduğu Star TV dizisi daha ilk bölümünden itibaren kendisine bir hayran kitlesi oluşturmuş durumda.

Hikayesi kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide usta isimler ve genç yetenekler bir arada yer alıyor. Bu da dizinin genç izleyici kitlesi tarafından da zevkle takip edilmesini sağlıyor.

 

Daha ilk bölümden reyting yarışında ben de varım diyen Akrep dizisinin genç oyuncuları sosyal medyada da geniş yer buluyor. Hemen hemen hepsinin takipçi sayıları günden güne artış gösteriyor. Zaten birçoğu sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Akrep dizisi kadrodaki bazı genç oyuncuların ilk ya da ikinci dizisi.

 

Akrep Dizisi Berna Kimdir?

Dizinin en çok dikkat çeken karakterlerinden birisi de Berna karakteri. Akrep dizisi Berna karakteri güzel oyuncu Başak Daşman tarafından canlandırılıyor. 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Başak Daşman, ilk kez Şaşı Felek Çıkmazı adlı dizide karşımıza çıkmıştı.

Sonrasında Asmalı Konak dizisinde Akasya karakterini canlandırmıştı. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümü mezunu olan oyuncunun yönetmenlik deneyimi de bulunuyor.

 

Ayrıca Özel Kadınlar Listesi ve III. Richard başta olmak üzere birçok tiyatro oyununda da yer almıştır. Başak Daşman, Avrupa Yakası, Doktorlar, Rüzgarın Kalbi gibi dizilerin yanında Oflu Hoca’nın Şifresi 2, Yav He He, Son İstasyon, İş Arıyoruz gibi sinema filmlerinde de çeşitli roller almıştır.

 

Çok yönlü oyunculuğuyla dikkat çeken Başak Daşman güzelliğiyle de göz dolduran bir oyuncu. Akrep dizisi Berna kimdir sorusunun cevabını Başak Daşman’dır olarak aldığımızı varsayarak Akrep Berna nasıl bir karakterdir? Bir de Akrep dizisi Berna karakterini inceleyelim.

 

Akrep Berna Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Güzel oyuncunun Akrep dizisinde hayat verdiği Berna karakteri aldatılan bir kadın durumunda. Kocası Fikret (Bekir Aksoy) tarafından aldatılan Berna’nın tek amacı ailesini ve yuvasını korumaktır.

Daha ilk bölümden birçok kadın Berna ile empati kurdu ve ona destek mesajları göndermeye başladı bile. İlerleyen bölümlerde Berna’nın hikayesini daha derinlemesine izleme fırsatı bulacağız.

 

Dizide kocasını elinden alan kadın ise anne bir, baba ayrı kız kardeşi Ferda Kendirci (Evrim Alasya). Ferda, daha küçükken annesi tarafından terk edilmiş bir kız. Sahip olması gereken her şeye kız kardeşi Berna’nın sahip olduğunu düşünerek ona karşı derin bir nefret besliyor. Elindeki her şeyi almanın ve kendisinin yapmanın hayalini kuruyor.

 

Kız kardeşinin aniden hayatlarına girmesiyle belki de en büyük zararı gören Berna’yı çok kötü bir son bekliyor. Kocası Fikret ise karşımıza henüz bencil ve kendini düşünen bir adam çıktı. Belki ilerleyen bölümlerde bir vicdan muhasebesi yapabilir.

Öyle ya da böyle Akrep dizisi Berna karakteri hep mağdur olmuş bir kadın rolünde. Dizinin ilerleyen günlerinde neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

 

Akrep dizisi Berna kimdir
Akrep dizisi Berna kimdir

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz