Ana Sayfa Diziler Maraşlı Dizisi Konusu Nedir? ATV’nin Yeni Dizisi Maraşlı Konusu Özet

Maraşlı Dizisi Konusu Nedir? ATV’nin Yeni Dizisi Maraşlı Konusu Özet

maraşlı konusu nedir

Fragmanları ekranlarda dönmeye başlar başlamaz herkes Maraşlı dizisi konusu nedir? Başrolde kimler var? Maraşlı ne zaman yayınlanacak? Bu gibi sorulara cevap arar oldu.

Biz de bu sayfamızda Maraşlı dizisi hakkında merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

ATV’nin 2021 yılında yayınlanacak yeni ve iddialı dizisi Maraşlı, ocak ayında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Paylaşılan fragmanıyla daha şimdiden sosyal medyada büyük ilgi gördü ve beklentileri yükseltti.

Aksiyon ve aşkın bir arada bulunacağı dizide genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra usta oyuncular da yer alacak. Peki Maraşlı dizisinin konusu nedir ve başrol oyuncuları kimler?

Başrollerde Kimler Var?

Maraşlı dizisinin başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz yer alacak. Alina Boz, Mahur karakterini canlandırırken Burak Deniz ise ana karakter Maraşlı’ya hayat verecek.

Fragmandan anladığımız kadarıyla aksiyon dolu bir yapım bizleri bekliyor. Dizinin konusu ise eski bir asker olan Maraşlı’nın etrafında şekilleniyor. Mahur ile Maraşlı’nın kesişen hayatlarını ele alıyor.

Maraşlı Dizisi Konusu Nedir?

Maraşlı, (Burak Deniz) özel kuvvetlerde görev yapmış eski bir askerdir. Askerliği kısa süre önce bırakıp bir sahaf dükkanı işletmeye ve kitaplarla dolu sakin bir hayat geçirmeyi seçmiştir.

Ancak Maraşlı’nın bu sakin hayatı canından çok sevdiği kızı Zeliş’in vurulmasıyla bir anda değişiyor. Artık tek amacı kızının bir an önce iyileşmesi ve buna sebep olanların cezalarını çekmesi oluyor.

Maraşlı bir gün Mahur Türel (Alina Boz)’un hayatını kurtarıyor. Bu büyük tesadüf Maraşlı’nın hayatını bir daha geri çeviremeyeceği bir şekilde değişmesine yol açıyor.

Maraşlı artık hem kızını bu hale getirenlerden hesap sormak hem de Mahur’un kim olduğu ve hayatına neden girdiği sırrını çözmek zorunda kalıyor. Aksiyon ve sevda birbiriyle buluşuyor.

Dizinin kadrosunda ayrıca Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik gibi isimler de yer alıyor.

Maraşlı dizisinin tüm oyuncu kadrosu için tıklayınız.

Maraşlı Nerede Çekiliyor?

İstanbul’da çekilen Maraşlı dizisi konusu tamamen orijinal bir senaryodan geliyor. Herhangi bir yabancı diziden uyarlama bir yapım değil. Dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor.

Yapımcılığını TIMS&B Prodüksiyon’dan Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Maraşlı dizisi konusu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Hakan Bonomo tarafından yazılmıştır.

Maraşlı dizisi konusu nedir
Maraşlı dizisi konusu nedir

ATV’de yayınlanacak olan Maraşlı’nın ilk fragmanı daha sosyal medyada paylaşılır paylaşılmaz büyük ilgi gördü. İzleyiciler daha şimdiden merakla ilk bölümün yayınlanacağı tarihi bekliyor.

Dizi Ocak ayında yayına başlayacak ve 2021 yılının en iddialı dizilerinden biri olacağı kesin.

Maraşlı’nın neden askerliği bırakıp sahaflık gibi daha sakin bir mesleği seçme sebebini de ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz.

Fragmanda yer alan “Cennetin kapısında sandım kendimi; içeri gireyim dedim, meğerse cehenneme girmişim” repliği Maraşlı dizisinin her bölümünde büyük aksiyona şahit olacağımızın en büyük kanıtı gibi durmakta.

Maraşlı Tanıtım Fragmanı

2. Fragman

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz