Ana Sayfa Diziler Maraşlı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Maraşlı dizisi oyuncuları, Maraşlı güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Maraşlı yeni gelen oyuncular ve Maraşlı ayrılan oyuncular olduğunda liste güncellenecektir.

Tims&B Productions tarafından hazırlanan Maraşlı dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldu. Giderek büyüyen ekibe aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

 

Burak Deniz ve Alina Boz’un başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkması ve bu iki yıldız oyuncunun da oldukça fazla hayran kitlesi olması sebebi ile Maraşlı dizisi oyuncuları da ilgi ile takip ediliyor.

 

Maraşlı hangi kanalda? Maraşlı, 2021 yılı ocak ayından itibaren ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

 

Genel Bilgiler  
Tür: Aksiyon, Dram
Ülke: Türkiye
Kanal: ATV
İlk Bölüm Tarihi: Ocak 2021

 

Maraşlı Oyuncuları

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Burak Deniz (Maraşlı)
Alina Boz (Mahur)
Saygın Soysal (Savaş)
Kerem Atabeyoğlu (Aziz Türel)
Rojda Demirer (Firuzan)
Ahmet Varlı
Cemil Büyükdöğerli
Melis İşiten
Cengiz Sezgin
Neslihan Acar

 

Maraşlı Dizinin Konusu

Dizinin konusu şu an için netleşmiş değil. Bu sebeple bir süre sonra Maraşlı dizi konusu için lütfen tekrar bizi ziyaret ediniz.

Zamanla dizi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ederken bizler de yazılarımıza bir yenisini eklerken, hali hazırda gönderilen yazıları da düzenlemeye devam ediyoruz.

Not: Konu düzenlenecek.

 

Maraşlı Fragman

Tanıtım videosu şu an için yayınlanmamıştır. Yeni oyuncuların gelmesi, çekimlerin devam etmesi ile yazımızı güncelleyecek ve tanıtım videosunu yerleştireceğiz.

Not: Fragman düzenlenecek.

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Maraşlı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Maraşlı oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

1 Yorum

  1. Dizide kötü adam karakteri için Abdül Süsler yerine Saygın Soysal (Savaş) ile anlaşıldı. Böylelikle kadrodan bir kişi değişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz