Ana Sayfa Oyuncular Maraşlı Dizisi Maraşlı kimdir? Burak Deniz Boyu, Sevgilisi

Maraşlı Dizisi Maraşlı kimdir? Burak Deniz Boyu, Sevgilisi

0

Yakışıklı ünlü isim Maraşlı Dizisi Maraşlı kimdir ve canlandıran Burak Deniz oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi ayrıntılar.

Maraşlı Dizisi Maraşlı kimdir?

Canlandıran:Burak Deniz
Yaşı:1991
Nereli:İzmit
Kilosu:77 KG
Boyu:1.85 m
Sevgilisi, EşiDidem Soydan

Eski subay olan karakterimiz özel kuvvetlerde yıllarca görev yapmıştır. Aldığı eğitimler ve yaşadığı olaylardan dolayı biraz katı ve ani sinirlenebilen biridir, yine de iyi bir kalbe sahip ve cesur biridir.

Kızının ölmesi onu derinden etkiler ve artık kontrolden çıkan tehlikeli birine dönüşür. Fakat, Mahur isimli bir kıza rastlar ve kızının üzüntüsü ancak o bir nebze olsun azaltabilir, bu yüzden tekrar hayata dönmüş gibi hisseder.

Sonuç olarak karakterimiz en başından beri kızı ile sakin bir hayat yaşamak isteyen eğitimli bir subaydır.

Burak Deniz kimdir?

Girdiği yaklaşık tüm dizilerde önemli roller üslenen yakışıklı oyuncu 1991 yılında İzmit’te doğmuştur. Ayrıca üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümü bitirerek almıştır.

Yani, oyunculuğa daha sonradan yönelmiştir. Fiziksel özellikleri ile ön plana çıkan oyuncu kısa sürede girdiği dizilerde yüksek bölüm sayısına ulaşmıştır.

İlk dizi deneyimini 2012 yılında Sultan isimli yapımda yapmıştır, fakat asıl tecrübe edindiği yapım hemen sonraki yıl 2013’de Kaçak isimli dizidir, çünkü bu dizide tam 52 bölüm oynayarak, henüz kariyerinin başındayken iyi bir tecrübe kazanmıştır.

Kariyerini ilk gününden bu yana toplam 11 projede yer alarak, 20’li yaşlarının sonunda biri olarak gayet iyi bir tecrübeye ulaşmıştır.

Burak Deniz Dizileri

  • Yarım Kalan Aşklar
  • Bizim Hikaye
  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Gecenin Kraliçesi
  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • Medcezir
  • Kaçak

Karodaki diğer isimler için Maraşlı Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz