Ana Sayfa Diziler Maraşlı Dizisi Mahur Kimdir? Alina Boz Sevgilisi, Yaş, Boy

Maraşlı Dizisi Mahur Kimdir? Alina Boz Sevgilisi, Yaş, Boy

Güzel oyuncu Maraşlı Dizisi Mahur kimdir ve canlandıran Alina Boz oynadığı diziler, sevgilisi, boy ve kilo gibi diğer ayrıntılar.

Maraşlı Dizisi Mahur Kimdir?

Hep zengin bir hayat yaşayan ve bu yüzden biraz şımarık olarak bir karakterdir. Bu ne yazık ki onun davranışlarına da yansımıştır. Yani, çoğu şeyi kolay elde edebildiği ve çok güzel bir kadın olduğu için biraz korkusuz biridir.

Kızını kaybeden Maraşlı ile yolları kesişir ve bu karakterimizin hayatını kurtarır. Fakat, kızını henüz yeni kaybeden adamın farklı biri olduğunu ve büyük bir üzüntü içerisinde görür.

Böylelikle ona ilgi duymaya başlar ve aşık olurlar. Kızını kaybeden adam ise kızının acısını birazda olsun dindirebildiği için kendini yeniden doğmuş gibi hisseder.

Maraşlı Mahur Künye

Canlandıran: Alina Boz
Yaşı: 14 Haziran 1998
Nereli: Moskova, Rusya
Kilosu: 51 KG
Boyu: 1.72 m
Sevgilisi, Eşi Mithat Can Özer

Maraşlı Mahur Oynayan Kimdir?

Dizinin başrol karakterlerinden olan Mahur rolünü son dönemlerin aranan oyuncularından Alina Boz oynamaktadır.

Alina Boz, 14 Haziran 1998 Rusya doğumludur. Genç ve güzel oyuncu eğitimini özel oyunculuk eğitimleri alarak gerçekleştirmektedir.

Profesyonel oyunculuğa başlamadan önce Ata Demirer ile birlikte Avea reklam filminde oynamıştır. Yaşına göre oldukça yetenekli olan Alina Boz’un tam ismi Alina Bozdemir’dir.

Bazı dizi ve filmlerde oynarken göstermiş olduğu performanslar neticesinde kendisine oyunculuk için teklifler gelmeye devam eden genç oyuncu henüz 1998 doğumlu olması sebebi ile geleceği parlak görünüyor.

Alina Boz Dizileri

  • Aşk 101
  • Paramparça (Hazal)
  • Sevda’nın Bahçesi (Defne)
  • Vatanım Sensin (Prenses Anastasia Romanova)
  • Elimi Bırakma (Azra)

Karodaki diğer isimler için Maraşlı Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz