Ana Sayfa Oyuncular  Baht Oyunu Selin Kimdir? (İrem Yüksel)

 Baht Oyunu Selin Kimdir? (İrem Yüksel)

Kanal D ekranlarının yeni yaz heyecanı Baht Oyunu dizisi içerisinde Selin karakterini canlandıran İrem Yüksel de pek çok izleyici tarafından merak ediliyor. Kısa bir süredir televizyon ekranlarında görülen Selin Yüksel’in kim olduğu, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu gibi pek çok detay izleyiciler tarafından araştırılmaya başlanmış durumda.

Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı Baht Oyunu dizisi, izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizi içerisinde yaşanan gelişmeler, dizi severler tarafından yakından takip ediliyor. Öte yandan dizi içerisinde yer alan oyuncular da pek çok dizi sever tarafından araştırılıyor. Dizi içerisine Ada’nın yakın arkadaşı olan ve gastronomi mezunu olarak Ada’nın akıl hocalığını yapan Selin karakterinin gerçek hayatta nasıl biri olduğu da pek çok izleyici tarafından merak ediliyor. Baht Oyunu dizisi içerisinde Selin karakterini canlandıran İrem Yüksel’in gerçek hayatta nasıl birisi olduğu ve daha önceden hangi yapımlarda yer aldığı gibi detaylar pek çok dizi sever tarafından araştırılıyor. İşte Baht Oyunu dizisinde Selin karakterine can veren İrem Yüksel hakkında merak edilen tüm ayrıntılar…

İrem Yüksel Kimdir?

Şimdilerde Baht Oyunu dizisi içerisinde Selin karakteri ile televizyon ekranlarında yer alan İrem Yüksel, pek çok dizi sever tarafından araştırılıyor. Dizi içerisinde Cemre Baysel’in canlandırdığı Ada karakterinin akıl hocası olan Selin karakterini canlandırmaktadır. İrem Yüksel, tiyatro ve film oyuncusudur. İrem Yüksel ilk kez Afili Aşk dizisi ile 2019 senesinde televizyon ekranlarında yer almaya başlamıştır. Daha sonrasına ise Yeni Hayat isimli dizide yer almıştır. Kısa süredir televizyon ekranlarında yer alan başarılı oyuncu şimdilerde ise Baht Oyunu isimli dizide kariyerine devam etmektedir.

Önceleri tiyatro oyunculuğu ile kariyerine başlamış olan İrem Yüksel, daha sonrasında ise kariyerine Afili Aşk dizisi ile başlamıştır. 14 Mart 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.69cm boyunda olan İrem Yüksel’in 54 kilo olduğu bilinmektedir. Boğa burcu olan oyuncunun özel hayatında sevgilisinin ya da kardeşinin olup olmadığı bilinmemektedir. Televizyon ekranlarında yer almaya başlayalı çok da uzun bir süre olmamasına karşın özellikle de Baht Oyunu dizisi ile birlikte pek çok kişinin ilgilerini de çekmeyi başarmış durumdadır.

2019 yılında Afili Aşk dizisi ile televizyon ekranlarına giriş yapan İrem Yüksel, pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Özellikle de şimdilerde Kanal D ekranlarına yayınlanan Baht Oyunu dizisinde canlandırdığı Selin karakteri ile ön plana çıkan oyuncunun dizi içerisinde nasıl bir karakter olduğu da pek çok dizi sever tarafından merak edilmektedir. İrem Yüksel, Baht Oyunu dizisi içerisinde gastronomi mezunu bir genç kızdır. Dizi içerisinde Ada’nın en yakın arkadaşıdır. Ada’ya sürekli olarak akıl hocalığı yapmakta ve onun her adımında yanında yer almaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz