Ana Sayfa Oyuncular   Baht Oyunu Aslan Kimdir? (Emrah Ben)

  Baht Oyunu Aslan Kimdir? (Emrah Ben)

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu dizisinde Aslan karakterini canlandıran Emrah Ben pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Romantik komedi türünde izleyicilerle buluşan dizideki Aslan karakterinin komik halleri de ekranları karşısında yer alan izleyicilerin oldukça hoşun gitmiştir. Dizi içerisinde sergilediği başarılı oyunculuk performansı ardından pek çok dizi sever Emrah Ben’in aslında kim olduğu hakkında araştırma yapmaya başlamıştır. Emrah Ben’in nereli olduğu, kaç yaşında olduğu ve daha önceden hangi yapımlarda yer aldığı gibi pek çok detay izleyiciler tarafından araştırılmaktadır.

Yaz aylarının yeni heyecanı olarak Kanal D ekranlarına gelen Baht Oyunu dizisi, izleyicilerin heyecan dolu seyirler yaşamalarını sağlamaktadır. Yayınlanan her yeni bölümü ile izleyiciler ekranları karşısında yer alarak heyecan dolu ve oldukça neşeli anlar yaşamaktadır. İzleyicilerin kısa süre içerisinde ilgilerini çekmeyi başaran dizide yer alan oyuncular da pek çok dizi sever tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Dizi içerisine enişte karakterini canlandıran Emrah Ben de pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Emrah Ben kimdir, nereli ve kaç yaşında gibi pek çok sorunun cevaplarını aramaktadır. İşte Baht Oyunu Aslan karakterini canlandıran Emrah Ben hakkında merak edilen tüm detaylar…

Emrah Ben Kimdir?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht Oyunu içerisine enişte karakterini canlandıran Emrah Ben pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Başarılı oyuncu 1986 yılında Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını ise yurt dışında tamamlamıştır. Emrah Ben, eğitim hayatını tamamlaması ardından yeniden Türkiye’ye dönmüştür. Daha sonrasında ise burada 12 sene boyunca profesyonel olarak dizi oyunculuğu, tiyatro oyunculuğu, seslendirme ve sahne sanatları ile ilgilenmiştir.

Baht Oyunu dizisinin enişte karakterini canlandıran Emrah Ben, pek çok farklı yapımda yer almıştır. Özellikle de tek kişilik komedi gösterileri ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu alanda Amerika Birleşik Devletleri’nde “Rookie Comedian” ödülünü almayı da başarmıştır. Bu başarısı ile pek çok kişinin takdirini kazanmayı da başarmıştır. Türk televizyonlarında çok fazla yapımda yer almamıştır. Şimdilerde Baht Oyunu dizisi içerisinde enişte karakterini canlandıran başarılı oyuncu daha öncesinde de Tozkoparan dizisinde Azmi karakterini canlandırmıştır.

Baht Oyunu dizisi içerisinde canlandırdığı enişte karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Emrah Ben, ilk kez 2018 senesinde Tozkoparan isimli televizyon dizisinde Azmi karakteri ile televizyon ekranlarında yer almıştır. Aradan geçen zaman ardından başka bir yapımda yer almamıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Emrah Ben, Tozkoparan dizisi ardından ilk kez Baht Oyunu dizisinde yer almaya başlamıştır. Bu dizi içerisinde özellikle de komik tavırları izleyicilerin dikkatlerini çekmiştir. Dizi içerisinde Ada’nın ablasının kocası yani eniştesi olan Emrah Ben, başarılı oyunculuk performansı ise dizi severlerin dikkatlerini çekmeyi başarmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz