Ana Sayfa Oyuncular İyi Aile Babası Ayfer kimdir? Bahar Süer Yaşı, Boyu

İyi Aile Babası Ayfer kimdir? Bahar Süer Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu İyi Aile Babası dizisinde Ayfer kimdir ve canlandıran Bahar Süer yaşı, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz İyi Aile Babası Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

İyi Aile Babası dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: İyi Aile Babası Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

İyi Aile Babası Ayfer Kimdir?

Canlandıran:Bahar Süer
Yaşı:13 Şubat 1985
Nereli:Ağrı
Kilosu:55 kg
Boyu:1.69 m
Eşi / Sevgilisi:

Oyuncunun hayat verdiği Ayfer karakteri hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

Bahar Süer Kimdir?

13 Şubat 1985 Ankara doğumludur. Genç oyuncu eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek gerçekleştirmiştir. Eğitimini tamamlaması ardına oyunculuk deneyimi elde etmek için yapımlarda yer almaya başlamıştır.

Yer aldığı ilk profesyonel yapım Avrupa Avrupa dizisi olmuştur. Burada Nezahat karakterine performansı ile can vermiştir. Oyunculuğu beğenilen Bahar Süer bunun ardından dizilerde rol almaya devam etmiştir.

Özellikle Yeni Gelin dizisinde Nazgül karakteri ile 63 bölüm oynaması kendisi adına büyük tecrübe olmuş ve Türkiye’de izleyici kitlesi elde etmesini sağlamıştır.

Son zamanlarda İyi Aile Babası dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Ayfer rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Bahar Süer Dizileri

  • İyi Aile Babası
  • Gençliğim Eyvah
  • Şampiyon
  • Yeni Gelin
  • Seksenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz