Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu İyi Aile Babası Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

İyi Aile Babası Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

İyi Aile Babası dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Görevli isimlere ve daha önce yer aldığı işlere beraber bakalım.

İyi Aile Babası ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

İyi Aile Babası hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı Kanal D oldu.

İyi Aile Babası Yönetmeni

Karşımıza çıkan efsane isim Hakan Algül oldu. Başarı yönetmen bugüne değin 22’den fazla yapımda yönetmen olarak bulunmuştur. 2013 yılında yayınlanan Öfke isimli filmde aktör olarak yer almıştır.

Yönetmeni olarak görev aldığı dizilerden bazılarına birlikte bakalım: Jet Sosyete, Güldür Güldür Show, Benim Annem Bir Melek ve Avrupa Yakası gibi oldukça izleyici kitlesi elde etmiş dizilerde yönetmen olmuştur.

İyi Aile Babası Yapımcısı

Yapımcı şirket Süreç Film oldu! Oldukça başarılı yapımlara imza atan şirket yine gümbür gümbür gelmekte. Hatırlarsanız: Kuzey Yıldızı, Kiraz Mevsimi, Aşk Yeniden, Selena ve Hayat Bilgisi gibi dizileri Süreç Film imzası ile izlemiştik.

Ali Gündoğdu, yapımcı olarak oldukça büyük işlere imza atmıştı. Sevgili Geçmiş, Yeni Gelin, Gençliğim Eyvah ve eskilerden Kiraz Mevsimi gibi dizilerde yapımcı olarak görev almıştı.

İyi Aile Babası Senaristi

Genel anlamda 1999 yılından bu yana hem yönetmen hem de senarist olarak birçok yapımda emeği geçen Tayfun Güneyer ismi ile beraberiz.

Kendisi daha önce Türk Malı, Adanalı ve Yağmurdan Kaçarken dizilerinde yönetmen olarak yer almıştır. Elbette bu diziler yönetmenlik yaptığı dizilerden birkaçıdır.

Senarist olarak kalem tuttuğu birçok proje bulunan Tayfun Güneyer, genel anlamda dizi senaristi olarak çalışmıştı. Bu dizilere birkaç örnek ile sizlere hatırlatma yapalım.

Ege’nin Hamsisi, Baba Candır, Adanalı ve Yılan Hikayesi örnek olarak gösterilebilir. Yine aynı şekilde birkaç örnek ile yetindik.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada İyi Aile Babası dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: İyi Aile Babası Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz