Ana Sayfa Acemi Anneler Acemi Anneler Orhan kimdir? Önder Atakanlı Dizileri, Eşi

Acemi Anneler Orhan kimdir? Önder Atakanlı Dizileri, Eşi

Sevilen oyuncu Acemi Anneler Orhan kimdir ve onu canlandıran Önder Atakanlı oynadığı diziler, Önder Atakanlı eşi, Önder Atakanlı yaşı ve Önder Atakanlı boyu.

Acemi Anneler Orhan kimdir?

 

Canlandıran: Önder Atakanlı
Yaşı: 25.10.1984
Nereli: Ankara
Kilosu: 77 KG
Boyu: 1.80m
Sevgilisi, Eşi: Bilinmiyor, yok.

 

Eşi Sevda ile güzel bir evliliği olan karakterimiz dizinin enerji kaynadığıdır, biraz espirili ve biraz da deli dolu bir karakterdir.

Kızları ve oğlu ile mutlu olan genç adam aynı zamanda pazarlamacı olarak çalışmaktadır, yani tam onun karakterine uygun bir meslektir. Çok konuşması ve karşı tarafı kolaylıkla ikna edebilmesi sayesinde başarılı bir isimdir.

 

Önder Atakanlı kimdir?

 

Ankara Üniversitesi Opera ve Koro bölümünde eğitim almış ve ilk tecrübelerini yaşamaya başlamıştır. İlk olarak Behzat Ç. dizisinde ekranlarda gördük, daha sonra da pek çok tiyatroda oynadı ve tecrübe edinmeye başladı.

 

Şuanda ise 32 yaşında ve kariyerinin en canlı yerinde. Yani bu saatten sonra daha güzel ve önemli roller onu bekliyor. Eğer şuan ki dizide kendini gösterirse daha güzel teklifler geleceğinin kesin olarak eminim.

 

Daha çok aşk dizilerinde boy gösterdi, tabi bunlar başrol değildi fakat önemli kişileri de canlandırdı. Yani bu dizi için gayet uygun bir isim.

 

Önder Atakanlı Dizileri

  • Sevdim Seni Bir Kere
  • Beni Affet
  • Unutma Beni
  • Behzat Ç.

Acemi Anneler Oyuncuları için bu konuya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz