Ana Sayfa Baraj Baraj Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Baraj Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Baraj dizisi tüm oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu hakkında müthiş bir liste hazırladık. Yeni gelen oyuncular, giden oyuncular!

Medyapım yapım şirketi tarafından hazırlanan Baraj dizisinde birçok yeni oyuncu dahil olmaya devam ediyor. Tüm oyuncuları aşağıdaki liste yardımı ile rahatlıkla görebilirsiniz.

Tarık Akan ve Türkan Şoray klasiği. Baraj filmi için şimdi bir uyarlama yapılıyor. Baraj dizisi genel itibari ile bu filmden uyarlanmıştır. Güzel kadrosu ile günümüze ait çeşitli teknolojik eklemeler ile seyirlik bir dizi ile birlikteyiz.

Dizinin tam oyuncu listesi hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Sizce de Medyapım ve Fox TV güzel bir kadro ile karşımıza çıkmamış mı?

Baraj dizisi ne zaman? 17 Mart 2020 itibari ile her Salı akşamı izleyebilirsiniz.

Baraj dizisi hangi kanalda? Dizi için düşünülen kanal Fox TV oldu!

Genel Bilgiler  
Tür: Dram
Ülke: Türkiye
Kanal: Fox TV
İlk Bölüm Tarihi: 17 Mart 2020

Baraj Oyuncu Kadrosu

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Feyyaz Duman (Nazım Güney)
Biran Damla Yılmaz (Nehir Aksu)
Burak Yörük (Tarık Yılmaz)
Sumru Yavrucuk (Zerrin)
İman Casablanca (Zahra)
Osman Ataseven (Osman)
Şamil Kafkas (Halil)
Batuhan Bozkurt Yüzgüleç (İbrahim)
Gizem Karaca (Bahar)
İhsan İlhan (Yaşar)
Tuna Orhan (Ekrem)
Rana Cabbar (Kemal)
Sait Genay (Orhan)
Ekrem Aral Tuna
Barış Serkan Karakurt

Baraj Konusu

Nazım’ın Nehir ile tanışması bir gariptir. İnternette, bir arkadaşlık sitesinde Nehir ile sohbet etmeye başlar. Ancak garip olan, Nehir’in kendisini tanıtan bir resim göndermesi ve sonrasında buna karşılık olarak Nazım’ın yaptığıdır.

Nazım, Nehir’in kendinden genç ve oldukça da güzel bir kız olduğunu görür. Yüzündeki bir yaradan dolayı Nazım kendi fotoğrafını göndermek istemez. Ancak Nehir gerçekten de ısrar etmektedir, ayrıca eğer Nazım fotoğraf göndermez ise bir süredir konuştuğu Nehir’i kaybedeceği düşüncesindedir.

O anda aklına bir fikir gelir. İstanbul’dan yeni sürgün gelmiş genç ve şımarık biri olan Tarık’ın resmini gönderir. Tarık neredeyse Nazım’ın tam tersidir. Gençtir, yakışıklıdır, zengindir. İlerleyen dönemlerde ise Nazım, Tarık ve Nehir şeytan üçgeni birçok olaya gebe olacaktır.

Baraj Fragmanı

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Baraj Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Baraj oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz