Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Hay Sultan Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu , Konusu ve Kanalı

Hay Sultan Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu , Konusu ve Kanalı

hay sultan dizisi
Hay Sultan Dizisi İlk Görsel

Hay Sultan Dizisi TRT 1 ekranlarına iddialı oyuncu kadrosu ile hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan yeni bir dizidir. Yapımın tasarım koltuğunda Emre Konuk otururken Hay sultan dizisi 60 dakikalık 30 bölümden oluşak.TRT1 ekranlarında en son olarak tutunamayanlar dizisi 60 dakika olarak yayınlanmıştı. Hay Sultan Dizisinin senaryosunu ise Yunus Emre Aşkın Yolculuğu senaryosunu da yazan İsa Yıldız oldu.  Hay sultan oyuncu kadrosu olarak ekibinde tecrübeli isimlere yer verirken aynı zamanda yeni oyuncular için cast çalışmaları devam etmektedir.

Hay Sultan Dizisi Konusu

Hay Sultan Dizisi Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkacak yeni dizidir. Hay Sultan Oyuncu Kadrosu gerçekten çok kaliteli oyuncularla doludur. Bu yazımızda sizlere Hay sultan dizisi konusu, kanalı, oyuncu kadrosu, hangi günlerde oynayacağı, kaç bölümden oluşacağı gibi detayları aktaracağız.

Hay Sultan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hay Sultan Dizisi konusu gerçekten iyi düşünülmüş. Dizide 25 yıl boyunca inzivada olan ve daha sonra ortaya çıkan Evliyaların sultanı Abdülkadir-i Geylani’nin hayatında yaşadığı maceralar bizlere anlatılacak. Hay Sultan Dizisi oyuncu kadrosu ile Geylani’nin maceralarını detayları ile öğrenebileceğiz. Birçok zaman sıçramasına da sahip olacak bu dizide pek çok farklı zamandan kesitleri görebileceğiz.

AYRINTILAR İÇİN İSME TIKLAYINIZ
Çetin Tekindor – Hz. Geylani
Kerem Arslanoğlu – Eşref
Kevork Malikyan – Mansur
Gülper Özdemir – Sofya
Cemal Toktaş – Faysal

Hay Sultan Fragman

Hay Sultan Dizisi fragmanı konusunda hâlâ TRT 1 herhangi bir tanıtım videosu yayınlamadı. TRT 1 fragmanı yayınladığı an bizde DiziTürkiye ekibi olarak fragmanı sizlerle paylaşacağız.

HAY SULTAN FİLMİ İZLENİR Mİ ?

TRT 1 son yıllarda akıllardan kalan diziler yapan bir kanal. Bunlara örnek olarak Diriliş Ertuğrul , Bir Zamanlar Kıbrıs ve Teşkilat verilebilir. Hay sultan dizisi de TRT 1 de ekranlara gelecek ve önemli yapım olacağı düşünülüyor. Ayrıyeten dizi süresi 60 dakika ve 30 bölümden oluşacağı için senaryoyu çok fazla uzun tutulmasına gerek kalmayacağı için dizide insana bıkkınlık veren uzatılmış sahnelerin olmayacağı anlamına geliyor. İşte tüm bu sebeplerden dolayı Hay sultan dizisi izlenebilir bir dizi olacağını tahmin ediyoruz.

 

Bu yazımızda sizlere Hay Sultan Dizisi konusu , oyuncu kadrosu , kanalı gibi sorulara cevap verdik sizde aşağıda bulunan orum kısmına düşüncelerinizi yazarak bizleri bilgilendirebilirsiniz.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz