Ana Sayfa Oyuncular Kübra Çamlıbel Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi Detaylı Biyografi

Kübra Çamlıbel Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi Detaylı Biyografi

kübra çamlıbel kimdir
kübra çamlıbel kimdir

Kübra Çamlıbel son yıllarda ünlenmiş Twitch yayıncısıdır. Bu yazımızda Büşra Çamlıbel Kimdir sorusunu yanıtlayacağız. Bunun yaşında Kübra Çamlıbel’in yaşını, boyunu, sevgilisinin kim olduğunu, nereli olduğunu da sizlere aktarmaya çalışacağız.

Kübra Çamlıbel Kimdir? Miranda Kimdir?

İsim: Kübra Çamlıbel
Aslen Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi – Yaş: 24 Ağustos 1994 – 26 Yaşında
Twitch Adresi: @Miranda
Burç :  Başak
Meslek: Yayıncı , Manken
Medeni Hali: Bekar

Kübra Çamlıbel, Twitch platformunda yayın yapan ve “Miranda” nickini kullanan ünlü bir yayıncıdır.  Kübra Çamlıbel yaşı 27’dir. Miranda 24 Ağustos 1994 yılında doğmuştur. Oldukça başarılı olan genç yayıncı birçok diğer alanla da ilgilenmektedir. 17 yaşından beri fotomodellik işiyle uğraşmakta olan Kübra Çamlıbel güzel fiziği ve yüzüyle birçok insanında ilgi odağı olmuş durumda.. Fotomodellik dışında Pilatesle de ilgili olan Çamlıbel, twitch yayıncılığına başlamadan önce kişisel antrenörlük işiyle de ilgilenmiştir.

Miranda Twitch

Miranda Twitch hesabında tam zamanlı olarak yayıncılığa devam etmektedir. Kübra Çamlıbel yayıncılık işine 2018 yılında League of Legends oynayarak başladı. Başladığı dönemde çok kısa sürede  yüksek izlenmelere ulaştı ve büyük bir kitle yakaladı. Kübra Çamlıbel, Twitch yayınlarında çoğu zaman LoL ve PUBG oyunlarını oynuyor. Özellikle LoL takipçi kitlesi tarafından çok sevilen Miranda Twitch de yayın yaparken alt koridorda ADC rolünü üstleniyor. Oynadığı oyunlarda da oldukça başarılı bir şekilde sonuç alıyor. Miranda Twicth kanalında 350k+ takipçiye sahip oluşu bütün bu yazdıklarımızı da destekliyor.

 

Miranda twitch hesabına gitmek için buraya tıklayın.

Kübra Çamlıbel Boyu

Kübra Çamlıbel boyu tam olarak bilinmemektedir. Güzel yayıncının instagram fotoğraflarına baktığımızda ise ortalama olarak 1.65-1.70 arasında gözüktüğünü söyleyebiliriz. Sizlere Kübra Çamlıbel İnstagram hesabından fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Hesaba gitmek için buraya tıklayın.

Kübra Çamlıbel Burcu

Kübra Çamlıbel burcu Başaktır. Bu bilgi dışında kendisine ait özel bilgiler maalesef bilinmemektedir. Nereli olduğu, boyu ve kilosu hala kimse tarafından öğrenilememiştir. Hakkında bilinen tek şey lakabının neden “MirandaKerry” olduğu ve yaşıyla, burcudur. Lakabının miranda olmasının nedeni de zamanında mankenlik ile uğraşması ve ünlü manken Miranda Kerr’den esinlenmesidir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz