Ana Sayfa Baraj Baraj Ekrem Kimdir, (Tuna Orhan) Aslen Nereli, Boyu Kaç?

Baraj Ekrem Kimdir, (Tuna Orhan) Aslen Nereli, Boyu Kaç?

Baraj Ekrem Kimdir

Baraj Ekrem rolünü 55 yaşındaki oyuncu Tuna Orhan canlandırıyor. Aslen Nereli bilinmiyor ama 1.78 boyundaki oyuncu Almanya’da dünyaya geldi.

Baraj Ekrem Kimdir

Baraj Ekrem, dizisinin popüler olması ile birlikte karakterler ve oyuncuların özellikleri merak edilmektedir. Baraj Ekrem kimdir sorusu çok sorulan sorular arasındadır. Ekrem karakteri Zerin ile birlikte çalışan Nehir’in sık sık babası taklidi yapan biridir. Zerrin ile birlikte zengin erkekleri Nehir’in kandırmasına yardımcı olan dolandırıcılardan biridir.

Birçok başarılı projede Zerrin ve Bahara yardım etmiştir. Taklit etmek, kandırma ve zengin kişilerin bulunmasında yardım eder. Ekrem karakterine başarılı oyuncu Tuna Orhan can vermektedir.

Tuna Orhan Kimdir

Tuna Orhan Kimdir

Tuna Orhan, baraj dizisinde yer aldıktan sonra internette oldukça aranmaya başladı. 21 Ocak 1966 yılında dünyaya geldi. Liseyi İstanbul’da okuyan oyuncu, okulun tiyatro bölümünde yer almıştır. 1982 yılında, Bakırköy İdil Abla Çocuk Tiyatrosu’nda oyunculuğa başladı. Daha sonrasında Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun oldu. Başarılı oyuncu birçok ödül almıştır. Birçok projede oyunculuk gerçekleştirmiştir.
Tuna Orhan Hangi Projelerde Yer Almıştır

Tuna Orhan hangi projelerde yer almıştır sorusu oldukça sık sorulmaktadır. Başarılı oyuncu birçok projede yer almış ve başarılı oyunculuklar ortaya koymuştur. Yer aldığı bazı projeleri sizlerle paylaşmaktayız. Oyuncunun daha fazla projesi vardır.

Tuna Orhan’ın Oynadığı Dizi ve Filmler

Tuna Orhan Oynadığı diziler
  • 2019 – Zengin ve Yoksul (Veli)
  • 2019 – Aslı Gibidir
  • 2018 – Göktaşı
  • 2017 – Hep Yek 2 (Necmi)
  • 2017 – Ay Lav Yu Tuu (Siyabend)
  • 2016 – Çalgı Çengi İkimiz (Yunus)
  • 2016 – Hep Yek
  • 2015 – Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Tuna Orhan Hangi Ödülleri Almıştır

Eski ve başarılı oyuncular arasında yer alan Tuna Orhan hangi ödülleri almıştır sorusu oldukça fazla sorulmaktadır.

  • 18. Adana Altın Koza Film Şenliğinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü Memleket meselesi filminden almıştır. Ödüllü 2011 tarihinde aldı.
  • 18. Ankara Film Festivali’nde ise Umut Veren Oyuncu ödülünü Hokkabaz filmi ile kazandı. Oyuncunun aldığı ilk ödül olup 2007 tarihinde kazanmıştır.

Tuna Orhan’ın Yaşı Ve Burcu

Oyuncuların yaşı ve burcunu merak eden birçok insan vardır. Tuna Orhan’ın yaşı ve burcu oldukça merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Tuna Orhan 55 yaşındadır. Kova burcu olan Tuna Orhan su grubu burca sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz