Ana Sayfa Camdaki Kız Camdaki Kız Sedat Kimdir, (Feyyaz Şerifoğlu) Boyu Ve Yaşı Kaç?

Camdaki Kız Sedat Kimdir, (Feyyaz Şerifoğlu) Boyu Ve Yaşı Kaç?

Camdaki Kız Sedat Kimdir

Camdaki Kız Sedat rolünü kırmızı oda dizisinden tanıdığımız 1.75 boyunda 30 yaşında olan Rize doğumlu Feyyaz Şerifoğlu canlandırıyor.

Camdaki Kız Sedat Kimdir?

Camdaki Kız Sedat, Feyyaz Şerifoğlu en son hala yayımda olan Kırmızı Oda oyuncuları arasında yer alıyordu. Genç ve başarılı oyuncu burada Can isimli karakter ile ekranlara renk vermişti. O Ses Türkiye yarışmasına katılarak söylediği şarkı ile single çıkaran oyuncu, dizide gösterdiği oyuncu performansı ile de hayran kitlesini artırmayı başardı. Dizide Nalanın şoförü olarak ve ikinci eşi olarak karşımıza çıkacak.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

İsmi: Feyyaz Şerifoğlu
Yaşı: 30
Boyu: 1,75
Evli mi: Bekar
Sevgilisi:
Nereli: Rize Doğumlu
Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu 1991 Rize doğumlu olan genç oyuncu, aynı zamanda Ajda Pekkan’ın vokalistidir. O ses Türkiye yarışması ile sesini duyuran Şerifoğlu, çıkarmış olduğu single ile geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Hem oyuncu hem de şarkıcılıkta başarılı olan oyuncu, son zamanlarda Kırmızı Oda dizisindeki oyunculuk performansı ile dillerden düşmüyor.

  • Feyyaz Şerifoğlu İnstagram Hesabı: @feyyazserifoglu
  • Ajda Pekkan’ın vokalistliğini Yaptı
  • İlk Dizisi: Kırmızı Oda
  • O Ses Türkiye’ye katıldı

Camdaki Kız Feyyaz Şerifoğlu

Ekranlarda izleyicisi ile buluşacak olan Camdaki Kız hikâyesindeki Sedat karakterinin oyunculuğunu Feyyaz Şerifoğlu üstlenmiştir. Feyyaz Şerifoğlu 1,75 metre boyunda ve 73 kilodadır. Ayrıca burcu, balıktır.

Camdaki Kız Sedat Karakteri

Camdaki Kız Sedat Karakteri

Camdaki Kız Sedat, Hayattan gerçek kesit olaylarını seyircisi ile buluşturan Camdaki Kız dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ile de seyircisini büyük bir hayranlık içerisinde bırakacağa benziyor. Dizi izleyicilerine dramlarla ile dolu yaşam şartlarının yanı sıra psikolojik anlamda da destekler verecek. Rol alan oyuncular yaşanmışlıkları derin duygular ile izleyiciye hissettirmeyi başardıkları için dikkatleri üzerlerine toplayacak.

Sedat Köroğlu karakteri dizide iç mimar ve zarif bir kadın olan Nalan’ın şoförlüğünü yapan hem de ikinci kocası olarak senaryoya hayat verecek.

Feyyaz Şerifoğlu Eğitim Hayatı

Feyyaz Şerifoğlu eğitimine devam etmek için doğduğu şehir İzmir’den Tekirdağ’a gelmeyi tercih etmiştir. Tekirdağ’a gelen genç oyuncu burada Tekstil Mühendisliği okudu. Okumuş olduğu bölümün meslek kariyerine devam etmeyen oyuncu, vokalistlik yaparak yaşamını sürdürmeye başladı.

Kısa süre sonra O Ses Türkiye yarışmasında şarkı söyleyen yakışıklı oyuncu çıkarmış olduğu single ile tüm dijital platformların konuşulan ismi oldu. Yoğun bir hayran kitlesine sahip olan Şerifoğlu, oyunculukta göstermiş olduğu başarı ile de sevenlerinin yüzünü güldürdü. Güleryüzlü bir karaktere sahip olan oyuncu hem şarkıcılıkta hem de oyunculukta oldukça başarılıdır.

Feyyaz Şerifoğlu Fiziksel Özellikleri

Feyyaz Şerifoğlu hem şarkıcılığıyla hem de sergilemiş olduğu başarılı oyunculuğu ile hayranları tarafından sıkı takip altındadır. Genç oyuncu ve şarkıcı olan Şerifoğlu, 2021 yılı itibari ile 30 yaşında ve bekar olarak hayatına devam ediyor.

Feyyaz Şerifoğlu Fiziksel Özellikleri

Camdaki Kız dizisinde Sedat Köroğlu karakteri ile ekranlarda boy gösterecek olan oyuncu 1,75 boyunda, 73 kilo ve balık burcudur. Genç oyuncunun burcunun özelliklerini tam anlamıyla taşıdığı bilinir. Sosyal ağların hemen hemen hepsinde profile sahip olan oyuncu, aktif olarak paylaşımlar yapar.

Feyyaz Şerifoğlu Boyu ve Kilosu

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik’in partneri olarak oyunculuk hayatına devam ediyor. 30 yaşında olan Feyyaz Şerifoğlu’nun boyu 175 cm, kilosu ise 73 kg’dır. Oyuncu koç burcudur. Eğitim durumu lisanstır. Yakışıklı oyuncunun ilişkisi yoktur.

Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) Nasıl Karakter?

Camdaki Kız dizisinde Boncuk’un eşi Sedat Koroğlu 30’lu yaşlarda ülkenin en zengin ailelerinden birinin oğludur. Sürekli arkadaşlarıyla vakit geçiren, pahalı mekanlarda takılan, lüks içinde yaşayan Sedat’ı babası artık toparlamak ister ve şirkette çalışan Nalan ile evlendirmek ister. Fakat evlendikten sonra değişmeyen Sedat, Nalan’ı mutsuz eder. Hikaye Nalan ve şoför Hayri ile devam eder.

Camdaki Kız Fragman

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz