Ana Sayfa Camdaki Kız Camdaki Kız Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Camdaki Kız Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Camdaki Kız Oyuncuları, Camdaki Kız Güncel Oyuncu Kadrosu, Camdaki Kız yeni gelen oyuncular, Camdaki Kız giden oyuncular!

Doğduğun Ev Kaderindir, İstanbullu Gelin, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı dizilerinin yazarı Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız Adlı Romanından uyarlanan Camdaki Kız Dizisi gerçek bir aşk hikayesini anlatıyor.

8 Nisan Perşembe Günü Kanal D de gösterime başlayacak olan dizinin yapımcılığını Gülseren Budayıcıoğlu’nun bütün eserlerinin (Doğduğun Ev Kaderindir, İstanbullu Gelin, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı)  yapımcılığını üstlenen OGM Pictures üstlenmiştir.

 Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Camdaki Kız dizisi 8 Nisan 2021 Perşembe Günü başlayacak.

Başrollerde Kırmızı Oda’da Can’ı canlandıran Feyyaz Şerifoğlu (Camdaki Kız Sedat) ile yine kırmızı Oda’da Boncuk karakterini oynayan Burcu Biricik (Camdaki Kız Nalan) olacak.

Birbirinden değerli Camdaki Kız Dizisi Oyuncu kadrosunu aşağıdan takip edebileceksiniz.

Camdaki Kız Dizisi Konusu Nedir?

Zengin bir ortamda büyümüş iç mimar olan Nalan ile yoksul bir ortamdan gelen elektrikçi Hayri’nin gerçek hikayesi. Nalan zengin ancak “yok sayılmış” bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Ancak Nalan aşkı hepimizi etkisi altında bırakacak.

Camdaki Kız  Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu

Camdaki Kız Dizisinde kim oynayacak?

Feyyaz Şerifoğlu (Camdaki Kız Sedat), Burcu Biricik (Camdaki Kız Nalan), Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor.   gibi dev isimler oynayacak.

Camdaki Kız Güncel Oyuncu Kadrosu

Feyyaz Şerifoğlu (Camdaki Kız Sedat)
Burcu Biricik (Camdaki Kız Nalan)
Selma Ergeç (Camdaki Kız Selen)
Hande Ataizi (Camdaki Kız Cana)
Devrim Yakut (Camdaki Kız Gülcihan)
Nur Sürer
Hamza Yazıcı (Camdaki Kız Tako)
Enis Arıkan
Nihal Menzil
Feri Baycu Güler (Camdaki Kız Döndü)
Tuğrul Tülek (Camdaki Kız Levent)
Merve Polat (Camdaki Kız Billur)

Camdaki Kız Fragman

3 YORUMLAR

  1. Bu dizi nedense cok dıkkatımı cektı. Diziturkiye sitesi gerçekten bu tarz paylaşımların devamını getirmeli bence. Ayrıca sayın admin Camdaki kız konusu ve oyuncular hakkında detayları ne zaman yayınlarsınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz